Давайте знайомитися!
Ми — сім'я Демиденко, засновники мережі шкіл-садків Clever Kids.

Створюючи Clever Kids, ми ставили за мету заснувати садок-школу, де буде створено простір, в якому дитині допоможуть розкрити закладений в ній потенціал, і де будуть ставитися до неї з повагою, розуміти та приймати, що вона — велика особистість. А ще ми займаємося тим, що нам до душі й робимо це з любов'ю :)

Генеральним директором Clever Kids є я, Юлія Демиденко, стратегічним плануванням займається мій чоловік, Сергій Борисович, а старший син, Ілля Демиденко, займається фінансовими аспектами, розвитком садків і шкіл, підтримує контакт із батьками наших вихованців.
Юлія Демиденко
Сергій Демиденко
Ілля Демиденко
Юлія Демиденко
Юлія — засновниця і керуюча Clever Kids і мама чотирьох чудових дітей. Її видатні здібності в освіті й менеджменті визнані в Україні та США, куди Юлію запросили в якості консультанта в освітні проекти. З 2015 року, крім управління Clever Kids, Юлія розробляє освітні проекти для інвесторів, займається кризовим менеджментом та управлінням школами і садочками, а також коучингом управлінців освітніми проектами в Україні та США.
Сергій Демиденко
Сергій Борисович має багаторічний досвід управління і створення проектів, не пов'язаних з освітою. Очолював адвокатське бюро. З появою в сім'ї дітей та створенням проекту Clever Kids, він змінив вектор розвитку і зосередився на управлінні сімейним бізнесом. Зараз Сергій Борисович відповідає за вирішення найскладніших стратегічних питань.
Ілля Демиденко
Навчався в кращих освітніх установах Англії, багато подорожував по світу, але улюблену справу знайшов в Україні. Нею став сімейний освітній бізнес, в якому Ілля реалізує накопичені знання і досвід у сфері преміальної освіти та побудови бізнес-процесів. До всього, що стосується облаштування садків-шкіл і комфорту наших вихованців, Ілля підходить з великою старанністю і нічого не залишає без уваги.
«Я ніколи не планувала займатися світом дитинства. Але, працюючи в бізнесі та консалтингу й займаючись нескінченним «лікуванням» образ, проблем і травм дорослих чоловіків і жінок, які тягнулися з дитинства і заважали їм реалізувати себе, досягти поставлених цілей і гармонійно будувати взаємини в сьогоденні, мені стало цікаво дізнатися, у чому це бере свій початок. А головне — як зробити так, щоб дорослих не потрібно було більше «лікувати», яка «профілактика» має бути проведена ще в дитинстві, і як створити умови, в яких особистість не губиться і втрачається, а розквітає».

– Юлія Демиденко

Наші принципи

Чіткі стандарти організації освітньої послуги
Ми не купуємо дозволів, довідок та інших документів, яких в Україні потрібно дуже багато для будь-якого бізнесу. Наші садки-школи дійсно відповідають усім нормам і вимогам, встановленим в нашій країні, і навіть їх перевершують!
А ще ми встановлюємо високі стандарти до підбору, навчання і наставництва кожного члена колективу. Педагоги і технічний персонал проходять ретельний відбір, тестування й особисту співбесіду з Юлією Демиденко.
Високий і єдиний академічний стандарт
Який би сад чи школу Clever Kids Ви не обрали для Вашої дитини, вона отримає практичні, корисні й сучасні знання, якість та цінність яких набагато перевищує стандартну навчальну програму, і не втратить інтерес до навчання.

Практики, а не теоретики

Виховуючи чотирьох власних дітей, ми сформулювали кілька принципів: виховання дитини може і повинно приносити радість та задоволення всім учасникам. Оскільки дитина легко вбирає й засвоює все, що навколо неї, а не те, чого її штучно намагаються навчити, необхідно створити для неї сприятливий простір, умови і доброзичливу атмосферу для розвитку. Оточити її дбайливими людьми, з яких можна брати приклад, адже діти копіюють дорослих як в хорошому, так і в протилежному :)
Виховуючи дитину, ми перш за все виховуємо себе, прагнучи щодня бути кращою версією себе.
Саме за цим принципом побудовано навчання в Clever Kids!

Міжнародне визнання

Наші результати відображаються в досягненнях наших вихованців і міжнародному визнанні садків-шкіл Clever Kids. За 16 років роботи ми випустили понад 2000 дітей, які успішно продовжують навчання в школах по всьому світі. Ми із задоволенням ділимося нашим досвідом і знаннями з іншими садками та школами. Тому працюємо консультантами у сфері освіти в Америці й Україні — від концепції та запуску школи до управління, поліпшення процесів у ній і вирішення складних адміністративних завдань.
Мама, тато, йдемо в Clever Kids!
Відгуки
Дякую Юлія за таку фантастичну ідею. Коли, я почула про формат новорічних свят, я була не просто здивована.... я згадала всі наші попередні казкові свята, які проходили в дивовижній атмосфері, єдине питання було - навіщо змінювати? Було розчарування. Я не розуміла, як це буде. Коли моя донечка отримала слова ( а це була проза, не вірш....) я була в розпачі. Як це можливо вивчити, це не цікаво!!! Але коли я побачила оченята сповнені радості та гордості за те, що вона буде артисткою, а її роль Дівчинка Герда, я здивувалася, але все одно була впевнена, що після свята, я скажу, що цей формат не цікавий!!! І ось свято!!! Це було щось неймовірне!!!! Кожна дитина відчула себе артистом, кожен не просто розказував вивчені слова, всі діти отримували задоволення, а це головне!!!! Дякую вихователям, які провели титаничну роботу. Дякую за декор садочка, він був неймовірний!!! Хотілось сказати, що цей формат не сподобався, але ні. Як завжди Ви зуміли здивувати!!!! Дякую Вам за те, що не зважаючи на те, що Ви найкращій садок, не заспокоюєтесь, застосовуєте нові формати, дивуєте. Дякую всій команді садочку, Ви найкращі!!!
Анна Василенко
Нашей интернациональной семье выдалось несколько раз переезжать, меняя города и страны. В связи с этим нашему сыну Алексу (5 лет) пришлось три раза менять детские садики. Clever Kids, бесспорно, самый лучший из всех. Здесь мы получили высокий профессионализм персонала, индивидуальный подход к каждому ребенку, бережное, внимательное отношение педагогов, отличное питание, интересные развивающие занятия, наличие бассейна, регулярные беседы с преподавателями и психологом о развитии ребенка и многое другое. У Алекса здесь много друзей и он обожает педагогов. Благодарим педагогов Discovery B Татьяну, Анастасию и Катерину за заботу и тепло, которым они изо дня в день окружают детей! Процветания и развития этому прекрасному детскому садику!
Раньше смотрела с детьми их любимых "Малышариков" и задавалась вопросом: а где же своим двум найти такой вот садик с качественным пространством, корректными педагогами и грамотным подходом к потребностям и потенциалу каждого малыша… Ну вообщем все как демонстрирует этот мультфильм, создавая противоречие нашей реальности. И вот оно… Испробовав различные варианты государственных и исследовав разные частные садики, Clever Kids дал сразу же ответ поставленной задаче, а вместе с этим развеял миф о том, что не только в Европе, но и у нас есть достойное дошкольное образование. Реально очень тяжело изложить кратко весь восторг этому садику. Так и хочется пройтись отдельно по всем пунктам качества: педагоги-питание-воспитание и т.д., но весь отзыв выливается в оду или в статью, которую, боюсь, могут к бескорыстному мнению и не зачислить :) Одним предложением, Clever Kids – это не просто детский сад, а Центр Формирования Интеллигентного Поколения, которое умеет слушать, слышать, толерантно договариваться и другие черты, которые малышам закладывают с детства не сколько для лидерства, но для качества души и ясности рассудка. Для всех, кто ищет свой детский сад, искренне советую всего один раз прийти в Clever Kids. Уверена, задержитесь здесь надолго. Здесь точно найдете душевное спокойствие родительского образовательного долга и подарите радость детям каждое утро на позитиве бежать в садик. :)
Наш любимый детский сад! Платон ходит сюда 3 года и любовь к саду за это время только растет. Главный показатель – ребенка сложно забрать в 19:00 с территории сада домой :-). Спасибо большое основателям, директору Людмиле, воспитателям (Елена, Наташа, Анастасия, Татьяна, Катя...), няням, педагогам, логопеду, психологу, поварам и всем, кого не упомянула, за душевность, отзывчивость, за добрую, комфортную атмосферу! Вы – прекрасны! Вы делаете важный вклад в будущее нашей страны!
Olha Kutsovska
Всем добрый день. Хотим поблагодарить команду Clever Kids и, особенно, воспитателей группы Evreka за любовь, заботу и развитие нашей доченьки Соломии. Мы весь год со спокойным сердцем приводили ребенка в сад, не прекращая радоваться и восхищаться ее успехам! Всегда опрятную, довольную, сытую:-) и счастливую мы забирали ее домой и готовились дома к новому дню в Clever Kids. Ежедневный фотоотчет в детском дневнике, согласованное меню, плавание, праздники и конференции с родителями наполняли не только жизнь ребенка, но и нашу. Большое спасибо нашим девочкам: Лиле, Вале, Алине, Ане, Оксане, Лене и Оле. С вами всегда было спокойно оставлять Солю!!!! Мы будем очень сильно по вам скучать!!!!
Мы перешли в Сlever Kids, когда сыну было 5 лет – ровно год назад. И за этот год мы увидели колоссальное развитие и глубокие знания у Марка, а главное – интерес ко всему новому. Наличие бассейна очень подкупает, ведь при всей загруженности и родителей, и ребенка совсем нет времени отдельно возить на занятия. Марк за год отлично научился плавать и у него абсолютно нет страха воды). Также я благодарна психологу сада Полиновской Виктории за беседы и готовность проработать необходимые моменты в адаптации ребенка. На сегодняшний день мы приняли решение остаться в школе при Clever Kids. Спасибо за заботу, знания и поддержку нашего ребенка. С благодарностью, родители Сушко Марка, 6 лет.
Анна Василенко
Aleksandra Goldys
Антонина Дубограй
Olha Kutsovska
Anna Rud
Anna Sushko