від 5 до 7 років (10.00-16.00)

Fantasy

Якщо Ви віддаєте перевагу домашньому вихованню для своєї дитини, але Вам потрібна допомога у грамотній підготовці малюка до школи, то Fantasy – саме те, що потрібно! 

Fantasy - група неповного дня. Кількість дітей – до 10 осіб. Дитина знаходиться в садочку в будні дні з 10:00 до 16:00. В цей час включені різноманітні види діяльності, які допомагають дитині розвиватися всебічно, забезпечують відмінну підготовку до школи за знаннями і - що важливо, але нерідко недооцінюється дорослими - психологічну готовність стати першокласником. 

Навчальна програма включає:

- щоденні заняття по підготовці до школи: математика, розвиток мовлення, читання, письмо, природничі науки, лабораторія, ейдетика

- заняття з носієм англійської мови 3 рази на тиждень + щодня спілкування англійською з педагогом класу 

- діагностика дітей логопедом на початку і в кінці року і курс занять з «Логоазбуки» 

- курс «Психологічна готовність дитини до школи» з психологом Clever Kids

- заняття в Музично-театральній студії за напрямами: вокал, гра на музичних інструментах, хореографія, театральна майстерність

- студія Мистецтва і творчості

- заняття з оздоровчої фізкультури

- активні прогулянки на велосипедах, самокатах, велобігах і гра в футбол

- участь у святах, заходах для батьків і дітей відповідно до Календаря року 

В класі з дітьми постійно працюють старший педагог і англомовний педагог. 

Діти групи Fantasy за бажанням можуть відвідувати додаткові студії Clever Kids: плавання, футбол, художню гімнастику або шахи (ці студії оплачуються окремо). 

Протягом дня діти отримують домашнє збалансоване харчування, розроблене дієтологами і приготоване на кухні Clever Kids: другий сніданок (фруктова тарілка), обід і полуденок. Індивідуально можна замовити і перший сніданок за попередньою домовленістю та оплатою. 

Ще одна перевага Clever Kids - якісний медичний супровід - також включено в пакет послуг Fantasy: щоденний ранковий огляд медсестрою і щомісячний огляд педіатром клініки Медіком. 

Варіанти оплати 2016-2017 навчальний рік

Розклад занять

ПонеділокУвеличить

ВівторокУвеличить

СередаУвеличить

ЧетвергУвеличить

П'ятницяУвеличить