Басейн для здоров’я дитини

Басейн для здоров’я дитини

Яка дитина не любить воду, а батьки не мріють, щоб їхня дитина впевнено плавала? Заняття плаванням зміцнюють м’язи всього тіла, розвантажують хребет, вода й дихальні вправи добре впливають на нервову систему та імунітет. Діти обожнюють воду! В Clever Kids навіть найменші вчаться плавати разом з тренером. І вміють! Знають і дотримуються правил безпеки на воді, освоюють різні стилі плавання.

Басейн - навіщо він дитині

Басейн в дитсадку - і корисно, і приємно. Діти обожнюють заняття в такому спортзалі. «Ура! Будемо купатися!» - так вони реагують, коли починається тренування.

Регулярні заняття корисні для дітей будь-якого віку. Найменшим вони допомагають:

· загартувати організм;

· зміцнити м’язи всього тіла;

· зміцнити імунітет і протистояти респіраторним інфекціям.

Плавання незамінне для дітей шкільного віку:

· покращує поставу;

· сприяє гармонійному розвитку мускулатури та швидкому росту;

· покращує роботу серця, дихальної та інших систем організму;

· зміцнює імунітет;

· покращує обмін речовин, сон і апетит;

· розвиває координацію рухів;

· знімає психоемоційне напруження після інтенсивного навчання;

· полегшує засвоєння нових знань, підсилює ефект інших тренувань.

Діти, які регулярно займаються плаванням, ростуть розумними, емоційно здоровими й фізично витривалими.

Басейн в Clever Kids – здоров’я, користь, задоволення

Якщо батьки вибрали Clever Kids, їм не потрібно думати, де навчити своїх дітей плавати. Ми дбаємо про здоров’я дітей і економимо ваш час. В садку-школі Clever Kids (на Оболоні) малюки займаються в басейні з 1,5 року. З ними проводять індивідуальні заняття, тренер веде міні-групи та групи.

Ми обладнали два басейни в приміщенні та на вулиці спеціально, щоб наші діти плавали цілий рік. У кожному басейні підтримується комфортна температура (вода 33 градуси). Ми застосовуємо сучасні та безпечні для здоров’я дітей методи очищення води, суворо стежимо за правилами безпеки.

Закритий басейн працює з осені до літа. Його розмір 8х5 м, глибина до верху бортів від 80 до 150 см. Влітку працює відкритий басейн. Діти під керівництвом тренера освоюють техніки глибокого дихання, покращують координацію рухів, освоюють різні стилі плавання - брас, кроль, стріла. Також вони вчаться безпечно стрибати в воду і пірнати.

Відкритий басейн в Clever Kids суміщений з велнес-зоною, де діти загартовуються в теплий сезон - обливаються водою, бігають босоніж по траві та гарячих каменях, виконують дихальні вправи. І завжди радісно кричать: «Ура, купатися!»

Ми постійно стежимо за гігієною і чистотою, тому:

· Контроль якості води проводиться щодня (вимірюємо pH води та концентрацію вільного хлору), 1 раз в 10 днів робиться забір води для лабораторного аналізу.

· Для очищення води встановлена подвійна система. Вода проходить подвійну фільтрацію кварцовим піском, а також сріблення з іонізацією. При необхідності застосовується засіб для дезінфекції з активним хлором AquaDoctor.

· Часткова заміна води (на 1/3) проводиться 1 раз в 10 днів. Повну заміну води та чистку басейнів ми проводимо 1 раз в 1,5 місяці.

· У роздягальнях все продумано для комфорту дітей.

У басейні діти займаються невеликими групами або індивідуально з тренером. Він проводить уроки плавання та командні ігри у воді. Ціна занять включена у вартість навчальної програми.

Навчитися плавати з раннього віку дуже важливо, а плавати правильно вчить дитячий тренер. Не упускайте час, коли діти обожнюють воду, не бояться вчитися новому. Записуйтеся на індивідуальну екскурсію і приходьте в гості. Ви побачите, з яким задоволенням наші діти займаються в басейні, і як впевнено вони почуваються у воді.

Інші статті блогу
10 Лютого 2022
Поради батькам першокласників: як підтримати дитину та допомогти їй адаптуватися до школи
Вступ до першого класу - один з найскладніших етапів в житті дитини. Це час адаптації до нових умов, фізичні та емоційні навантаження, що постійно зростають. Як зробити так, щоб навчання в першому класі не перетворилося на муку для дитини та всієї родини? Як допомогти першокласнику адаптуватися до школи й не втратити інтерес до занять?
01 Лютого 2022
Як навчити дитину читати, писати й думати англійською
«Хочу, щоб дитина вільно читала й говорила англійською!» - заявляють батьки й школярів, і малюків. Впевнене знання англійської обов’язкове для освіченої та успішної людини. Без володіння англійською неможливо вступити до престижного університету або влаштуватися на перспективну роботу, складно спілкуватися в інтернеті або під час подорожей.
05 Жовтня 2021
Як визначити таланти та здібності дитини
Пам’ятаєте, як в дитинстві нас запитували: «Ким хочеш стати?». А ми відповідали невлад: «Космонавтом, лікарем, вчителем». Батьки схильні до того, щоб визначати спеціалізацію дитини з раннього дитинства і наполягати на розвитку одного таланту. Не поспішайте - інтереси дитини тільки формуються.