Корисне для мам і тат

М'яка адаптація до садочка і школи
Звикання до нового оточення і нових людей не завжди проходить легко та рівно навіть у найбільш товариського малюка. Команда Clever Kids знає, як допомогти дитині впоратися з емоціями і налаштувати її на відвідування садка або школи – спеціально для цього у нас є процедура м'якої адаптації
Консультації для батьків та майбутніх мам і тат
До чого готуватися, після того як Ви дізналися, що будете батьками, зрозуміти, як впливають на малюка процеси, які відбуваються в організмі матері під час вагітності, і пологи, відшукати розумні способи й межі в розвитку та вихованні, подоланні вікових криз дитини допоможе консультація від експерта-практика Юлії Демиденко.
Поширені запитання
Відповідаємо на найпоширеніші питання, які виникають у батьків наших вихованців
Чому Clever Kids?
Головна цінність, заради якої працює вся команда нашої школи, – дитина з її унікальним природним потенціалом. Щоб дитина розкрила його, ми синтезували кілька кращих педагогічних систем в єдину Clever-концепцію. Кожна з цих систем перевірена успішним досвідом у США і країнах Європи та показала прекрасні результати. Детальніше можна почитати тут.
Що таке персоналізоване навчання?
Персоналізоване навчання – один із принципів школи Clever Kids. Він працює таким чином: у вересні, після того, як діти трохи освоїлися, ми проводимо зріз знань, навичок й умінь дітей. Через два-три тижні у нас є комплексне уявлення, на якому етапі перебуває кожна наша дитина, і для кожної, у рамках загальної вікової програми, складена персоналізована програма з урахуванням (обов'язково!) її психологічних особливостей. На індивідуальних конференціях батьки знайомляться з персоналізованим планом розвитку своєї дитини, її досягненнями, успіхами вересня і завданнями першого півріччя. Ми також озвучуємо труднощі, з якими може зіткнутися школяр у період адаптації, навчання, соціалізації, і як правильно надати допомогу й підтримку дитині. І далі – працюємо за узгодженим планом, де і Вчитель, і Батько, і Дитина! – всі активні й рівноправні учасники, які розуміють, що, як, навіщо і чому.
Чи зможе моя дитина після навчання в школі Clever Kids продовжити навчання в державній школі?
Наші школи працюють на підставі державної ліцензії, і діти зможуть продовжити навчання в Україні або за її межами. Навчальний план складений таким чином, що дитина зможе без проблем продовжити навчання в будь-якій школі.
Залишилися питання?
Залиште Ваші контактні дані
й ми обов'язково з Вами зв'яжемося!
Відгуки
Дякую Юлія за таку фантастичну ідею. Коли, я почула про формат новорічних свят, я була не просто здивована.... я згадала всі наші попередні казкові свята, які проходили в дивовижній атмосфері, єдине питання було - навіщо змінювати? Було розчарування. Я не розуміла, як це буде. Коли моя донечка отримала слова ( а це була проза, не вірш....) я була в розпачі. Як це можливо вивчити, це не цікаво!!! Але коли я побачила оченята сповнені радості та гордості за те, що вона буде артисткою, а її роль Дівчинка Герда, я здивувалася, але все одно була впевнена, що після свята, я скажу, що цей формат не цікавий!!! І ось свято!!! Це було щось неймовірне!!!! Кожна дитина відчула себе артистом, кожен не просто розказував вивчені слова, всі діти отримували задоволення, а це головне!!!! Дякую вихователям, які провели титаничну роботу. Дякую за декор садочка, він був неймовірний!!! Хотілось сказати, що цей формат не сподобався, але ні. Як завжди Ви зуміли здивувати!!!! Дякую Вам за те, що не зважаючи на те, що Ви найкращій садок, не заспокоюєтесь, застосовуєте нові формати, дивуєте. Дякую всій команді садочку, Ви найкращі!!!
Анна Василенко
Нашей интернациональной семье выдалось несколько раз переезжать, меняя города и страны. В связи с этим нашему сыну Алексу (5 лет) пришлось три раза менять детские садики. Clever Kids, бесспорно, самый лучший из всех. Здесь мы получили высокий профессионализм персонала, индивидуальный подход к каждому ребенку, бережное, внимательное отношение педагогов, отличное питание, интересные развивающие занятия, наличие бассейна, регулярные беседы с преподавателями и психологом о развитии ребенка и многое другое. У Алекса здесь много друзей и он обожает педагогов. Благодарим педагогов Discovery B Татьяну, Анастасию и Катерину за заботу и тепло, которым они изо дня в день окружают детей! Процветания и развития этому прекрасному детскому садику!
Раньше смотрела с детьми их любимых "Малышариков" и задавалась вопросом: а где же своим двум найти такой вот садик с качественным пространством, корректными педагогами и грамотным подходом к потребностям и потенциалу каждого малыша… Ну вообщем все как демонстрирует этот мультфильм, создавая противоречие нашей реальности. И вот оно… Испробовав различные варианты государственных и исследовав разные частные садики, Clever Kids дал сразу же ответ поставленной задаче, а вместе с этим развеял миф о том, что не только в Европе, но и у нас есть достойное дошкольное образование. Реально очень тяжело изложить кратко весь восторг этому садику. Так и хочется пройтись отдельно по всем пунктам качества: педагоги-питание-воспитание и т.д., но весь отзыв выливается в оду или в статью, которую, боюсь, могут к бескорыстному мнению и не зачислить :) Одним предложением, Clever Kids – это не просто детский сад, а Центр Формирования Интеллигентного Поколения, которое умеет слушать, слышать, толерантно договариваться и другие черты, которые малышам закладывают с детства не сколько для лидерства, но для качества души и ясности рассудка. Для всех, кто ищет свой детский сад, искренне советую всего один раз прийти в Clever Kids. Уверена, задержитесь здесь надолго. Здесь точно найдете душевное спокойствие родительского образовательного долга и подарите радость детям каждое утро на позитиве бежать в садик. :)
Наш любимый детский сад! Платон ходит сюда 3 года и любовь к саду за это время только растет. Главный показатель – ребенка сложно забрать в 19:00 с территории сада домой :-). Спасибо большое основателям, директору Людмиле, воспитателям (Елена, Наташа, Анастасия, Татьяна, Катя...), няням, педагогам, логопеду, психологу, поварам и всем, кого не упомянула, за душевность, отзывчивость, за добрую, комфортную атмосферу! Вы – прекрасны! Вы делаете важный вклад в будущее нашей страны!
Olha Kutsovska
Всем добрый день. Хотим поблагодарить команду Clever Kids и, особенно, воспитателей группы Evreka за любовь, заботу и развитие нашей доченьки Соломии. Мы весь год со спокойным сердцем приводили ребенка в сад, не прекращая радоваться и восхищаться ее успехам! Всегда опрятную, довольную, сытую:-) и счастливую мы забирали ее домой и готовились дома к новому дню в Clever Kids. Ежедневный фотоотчет в детском дневнике, согласованное меню, плавание, праздники и конференции с родителями наполняли не только жизнь ребенка, но и нашу. Большое спасибо нашим девочкам: Лиле, Вале, Алине, Ане, Оксане, Лене и Оле. С вами всегда было спокойно оставлять Солю!!!! Мы будем очень сильно по вам скучать!!!!
Мы перешли в Сlever Kids, когда сыну было 5 лет – ровно год назад. И за этот год мы увидели колоссальное развитие и глубокие знания у Марка, а главное – интерес ко всему новому. Наличие бассейна очень подкупает, ведь при всей загруженности и родителей, и ребенка совсем нет времени отдельно возить на занятия. Марк за год отлично научился плавать и у него абсолютно нет страха воды). Также я благодарна психологу сада Полиновской Виктории за беседы и готовность проработать необходимые моменты в адаптации ребенка. На сегодняшний день мы приняли решение остаться в школе при Clever Kids. Спасибо за заботу, знания и поддержку нашего ребенка. С благодарностью, родители Сушко Марка, 6 лет.
Анна Василенко
Aleksandra Goldys
Антонина Дубограй
Olha Kutsovska
Anna Rud
Anna Sushko
Зареєструватися
11