Блог про те, як виховувати дітей, і не тільки про це

Всі записи
Статті
Новини садка
24 Июня 2021
Дитина вередує. Поради від експерта, які працюють
У віці 1,5-3 роки капризи - це своєрідне послання маленької особистості своїм близьким. Зазвичай за капризами криється потреба малюка в батьківській увазі. Перш за все, треба розібратися в причинах непослуху. Щоб ваше прохання дійшло до дитини, необхідно переконатися, що малюк вас почув і зрозумі
22 Июня 2021
Бійки та конфлікти між дітьми - що робити і як попередити
Бійки між дітьми - явище досить часте. Не завжди дітям вдається спокійно про все домовитися. Але це й не дивно, навіть дорослі іноді не можуть. Батьки злякано запитують: «Чому моя дитина побилася? Що я роблю не так?» і «Що робити, коли на моїх очах діти починають бійку?».
Розібратися в цих питаннях пропонує Юлія Демиденко, експертка в навчанні, засновниця і керівниця мережі дитячих садків-шкіл Clever Kids, авторка блогу для батьків і мама чотирьох успішних дітей.
16 Июня 2021
Що робити, якщо дитина не хоче йти в дитячий садок
Ваш ранок починається з капризів і небажання дитини йти в дитячий садок? Ви відразу панікуєте - що ж робити? Головне - зберігати спокій
14 Июня 2021
Сон в дитячому садку: як навчити дитину спати в дитсадку й не тільки
Підходить час денного сну, й діти починають вередувати: «Не хочу! Не буду!». У цей момент мами й тата сумніваються - вкладати вдень спати справді необхідно?