Блог про те, як виховувати дітей, і не тільки про це

Всі записи
Статті
Новини садка
26 Серпня 2021
Басейн для здоров’я дитини
Яка дитина не любить воду, а батьки не мріють, щоб їхня дитина впевнено плавала? Заняття плаванням зміцнюють м’язи всього тіла, розвантажують хребет, вода й дихальні вправи добре впливають на нервову систему та імунітет. Діти обожнюють воду! В Clever Kids навіть найменші вчаться плавати разом з тренером. І вміють! Знають і дотримуються правил безпеки на воді, освоюють різні стилі плавання.
28 Липня 2021
Я сам: самодисципліна, самомотивація, самостійність
Як батьки, ви напевно хочете, щоб ваша дитина росла самостійною. Водночас ви не хочете включати авторитарні методи виховання, а чекаєте, поки «вона сама», коли «підросте». Але час летить, а ініціативи у дитини не додається. Чому так?
26 Липня 2021
Навчаємо вчитися. Як навчити дитину вчитися самостійно, успішно та свідомо?
Уявіть, ви відправили вашого першокласника до школи, та з добрих намірів допомагаєте йому з домашнім завданням. Перевіряєте, контролюєте, виправляєте помилки, нависає над дитиною, поки вона терпить і мріє, щоб все це закінчилося. Але що далі? Як довго ви готові контролювати вашу дитину, перш ніж переконаєтеся, що вона може вчитися самостійно?
24 Липня 2021
Безпека дитячого садка. Чек-лист вибору
Вибір дитячого садка - не компроміс, адже ви довіряєте закладу найцінніше - життя вашої дитини. Тому при виборі дитячого садка приділіть велику увагу його безпеці. Юлія Демиденко, експерт в галузі освіти, СЕО та засновник родини дитячих садків-шкіл Clever Kids, автор освітнього блогу для батьків і мама чотирьох щасливих дітей, розповість про найважливіші вимоги, яким повинен відповідати безпечний дитячий садок.