Група Discovery
Від 3 до 5 років

Вік “чому”

Це вік, коли улюбленим словом дитини стає «чому». Вона щодня і безперервно вбирає інформацію, відкриваючи для себе щось нове про світ.
Групу відвідує до 20 осіб, заняття проводяться з 8.00 до 19.00.
Акценти у розвитку дітей від 3 до 5 років:
У групі Discovery в дітей стимулюють інтерес до майбутнього самостійного дослідження світу. Замість того, щоб надавати відповіді на всі питання, педагоги пропонують дитині шукати їх разом. Таким чином, ми заохочуємо пізнавальну активність, притаманну цьому віку, і мотивуємо дітей думати самостійно. Не забуваємо ми і про майбутню підготовку до школи. Розвиток дрібної моторики рук стимулює розвиток мозку, сприяє зміцненню й гнучкості кисті, готуючи її до майбутнього освоєння навичок письма.
Розвиток аналітичних навичок
За допомогою сенсорних матеріалів педагоги і вихователі формують у дітей аналітичне мислення. Діти вчаться концентрувати увагу та помічати важливі деталі, відрізняти й порівнювати предмети, вибудовувати їх у певному порядку, усвідомлювати причинно-наслідкові зв'язки.
Вивчення основ природничих наук
На комплексних уроках діти поповнюють свої знання про світ, вивчаючи основи географії, астрономії, ботаніки, зоології, анатомії.
Вони також продовжують розвивати мовлення і починають знайомство з літературою. Таким чином дітей плавно готують до самостійного читання та письма.
Соціалізація через уроки ввічливості
Граючи і взаємодіючи, дитина отримує свої перші "живі" уроки ввічливості: як поводитися в міні-колективі, працювати в команді, дружити, домовлятися, шукати компроміси, спокійно відстоювати свою точку зору.
Clever Kids на дітей чекає:
5-разове здорове харчування
Раціон у Clever Kids складено з урахуванням віку, смакових уподобань й індивідуальних особливостей кожної дитини. На сніданок, другий сніданок, обід, полуденок і вечерю діти їдять страви зі свіжих і натуральних продуктів, приготованих на власній високотехнологічної кухні.
Крім того, дитина вчиться правильно користуватися столовими приборами й акуратно поводитися за столом.
Заняття з носієм англійської мови
На заняттях з носієм мови діти занурюються в англомовне середовище. За допомогою фонематичної «зарядки», розучування англійських пісеньок і діалогів, ігрових вправ та розігрування побутових сценок діти вчаться сприймати мову на слух, розвивають свій пасивний словниковий запас і починають говорити. Крім того, вони долають психологічні бар'єри в спілкуванні нерідною мовою.
Студія мистецтва і творчості
Заняття в студії розвивають у дітях інтерес до творчості й різних видів образотворчого мистецтва: живопису, скульптури, графіки. Діти знайомляться з епохами, жанрами, представниками різних видів мистецтв і їхніми творами.
Під час занять діти розвивають уяву, просторове мислення й посидючість, тренують пам'ять, і, звичайно ж, творять!
Музично-театральна студія
У студії діти вивчають світ музичного та театрального мистецтва: знайомляться з творчістю знаменитих композиторів й акторів, відомими музичними творами та театральними постановками.
На заняттях діти вчаться грати на музичних інструментах, управляти голосом і мімікою, висловлювати свої емоції, граціозно та пластично рухатися під музику. А також впевнено почувати себе на сцені й перед глядачами, немов справжні співаки чи актори.
Гімнастика Хаду
Гімнастика Хаду спрямована на зміцнення каркасу хребта, зв'язок і м'язів, а також поліпшення гнучкості суглобів. Під час вправ у дитини задіюються навіть «сплячі» м'язи, що допомагає збільшити загальну м'язову силу дитини. Крім того, Хаду сприяє нормалізації і активізації процесів кровообігу та лімфовідтоку.
Заняття в басейні 2 рази на тиждень
На заняттях в басейні дітей вчать не боятися води і безпечно поводитися в ній. Під керівництвом тренера діти освоюють різні стилі плавання, техніку глибокого дихання, поступово готуються пірнати і стрибати в воду.
Плавання сприяє розвитку і зміцненню м'язів дитини, формуванню правильної постави, підтримання в нормі ваги. Крім того, заняття у воді сприятливо впливають на емоційний стан дитини: вона заспокоюється й отримує позитивні емоції.
Супровід психолога
З першого дня в Clever Kids дитину супроводжує кваліфікований психолог. Він допомагає дитині звикнути до нового середовища та інших дітей. На заняттях із психологом діти розвивають пам'ять, увагу й мислення. Психолог також консультує педагогів і батьків, як зробити перебування і навчання в садку комфортним для дитини: допомогти їй призвичаїтися до нових умов або впоратися з новими емоціями.
Супровід логопеда
За допомогою комплексу вправ для правильної вимови, логоазбуки й артикуляційної гімнастики логопед навчає дітей правильно вимовляти окремі звуки й слова, будувати речення та розуміти сенс сказаного.
Психолог і логопед в нашому садку-школі працюють у парі, адже часто складнощі з промовою обумовлені дитячими переживаннями, з якими допомагає впоратися психолог.
Як проходить день
8:00-8:15
Прихід у садок
З турботою про здоров'я дітей кожен ранок починається з огляду медсестри.
8:15-8:30
Ранкова гімнастика
Ранкова оздоровча гімнастика заряджає дітей бадьорістю на цілий день. До ранкового комплексу прав входять: вправи для зміцнення м'язів спини, ніг, профілактики плоскостопості, дихальні вправи, вправи на координацію рухів та інтегроване мислення.
8:30-8:50
Сніданок
Улюблені страви дітей готуються з високоякісної продукції, кожен сніданок сповнений вітамінами та мікроелементами, забезпечуючи дітей енергією на весь день. Вівторок і четвер — сирний сніданок, п'ятниця — день млинців
8:50-9:00
Morning Brain Storm
Вправи на розвиток двопівкульного інтегрованого мислення, дихальні вправи.
9:00-9:15
Планування дня
Планування дня, розподіл обов'язків на день.
9:15-9:30
Лідер у мені
Розвиток навичок високоефективних людей. Формування навички проактивності, вміння домовлятися, розвиток навичок співпраці – «спочатку прагни зрозуміти, потім бути зрозумілим», думай в дусі «виграв-виграв». Вчимося планувати, розставляти пріоритети – «починай, уявляючи кінцеву мету», «спочатку роби те, що необхідно робити спочатку», аналізувати й виділяти головне. Працюючи в групах над проектами, ми вчимося досягати синергії. Завжди пам'ятаємо про те, щоб «заточувати пилку» – усвідомлено піклуємося про себе, про своє здоров'я й настрій. Розкриваємо свій потенціал й надихаємо інших нашим прикладом.
9:30-9:35
Mindfull break
5-хвилинки усвідомлення й здоров'я – дихальні вправи, вправи на усвідомлення себе в просторі, концентрацію уваги.
9:35-11:15
Комплексний урок
Логіко-математичні уроки, уроки з розвитку мовлення та грамотності, читання, швидкість читання, ейдетика. А також, експерименти в лабораторії, природничі науки, уроки англійської мови з перервами на фруктову тарілку.
11:15-12:15
Прогулянка
Це рухливі ігри, катання на велосипедах і самокатах, футбол, а також спостереження за природою, робота на ділянках влітку, догляд за рослинами. Ігрові майданчики безпечні й оснащені екологічними спортивними комплексами.
12:30-13:00
Обід
Харчування органічне й збалансоване. Ми пропонуємо дитині повноцінний обід, яка складається з трьох основних страв. Перші страви готуються на овочевому бульйоні, другі страви – тільки з охолоджених м'яса та риби. У нашому меню лише дієтичне м'ясо: кролик, індичка, курка фермерська (вільного вигулу), телятина, а також червона риба. Корисно й смачно.
Крім того, ми можемо запропонувати кілька видів дієт: безлактозну, безглютенову, дієту №5 та вегетаріанську.
13:00-15:00
Денний сон
Сон у комфортних умовах, на матрасиках із натурального льону, під заколисуючу музику, відмінно відновлює сили.
15:00-15:15
Полуденок
Свіжа й запашна випічка, яку так люблять діти. У меню є безглютенова випічка.
15:15-16:00
STEAM
Міждисциплінарний проект, який реалізує інтеграцію природничих наук у технології, інжиніринг, творчість, дизайн і математику.
16:00-16:05
Mindfull break
5-хвилинки усвідомлення й здоров'я – дихальні вправи, вправи на усвідомлення себе в просторі, концентрацію уваги.
16:05-17:20
Заняття в студіях згідно з розкладом
(Музичне заняття, хореографія, плавання, малювання, гімнастика, логопед, психолог).

Ми дотримуємося балансу між інтелектуальним, емоційним і фізичним навантаженнями. Цьому сприяє великий вибір студій – творчих і спортивних: заняття в студії мистецтва та творчості, музично-театральній студії, заняття з плавання або оздоровча фізкультура, футбол, заняття з логопедом. А також додаткові студії: балет, хіп-хоп, ритмічна гімнастика, айкідо, шахи.
17:20-17:40
Вечеря
У нашому меню лише дієтичне м'ясо: кролик, індичка, телятина, а також червона риба. Корисно й смачно.
17:40-17:45
Mindfull break
Дихальні вправи, вправи на усвідомлення себе в просторі, концентрацію уваги.
17:45-18:00
Рефлексія дня
Коло рефлексії: підбиття підсумків дня. Аналіз виконаних завдань: що вдалося, над чим важливо ще попрацювати, коригуємо терміни навчальних завдань. Фіксуємо, що особливо порадувало протягом дня, особистісні успіхи, успіхи у взаємодії.
18:00-19:00
Ігри на свіжому повітрі
Спокійні ігри на свіжому повітрі, прощання і побажання всім гарного вечора.
Ціни і схеми оплати на 2024-25 н.р.
Варіанти оплати
Освітня програма з 01.09.2024 по 31.05.2025
Літня програма з 01.06.2025 по 08.08.2025
Щорічний внесок відсутній
Основна програма при одному платежі
329,670 UAH
Літня програма
36,630 UAH*
Літня програма
36,630 UAH*
Щорічний внесок відсутній
Основна програма при 4-х платежах
337,810 UAH
84,453 UAH
84,453 UAH
84,453 UAH
84,453 UAH
Літня програма
36,630 UAH*
Літня програма
36,630 UAH*
Щорічний внесок відсутній
Основна програма при 9-ти платежах (по 38,665 UAH)
347,985 UAH
Літня програма
36,630 UAH*
Літня програма
36,630 UAH*
*Літня програма 36,630 UAH до 01.09.2024 р., після - 48 840 UAH
**Сума вартості контракту є еквівалентом доларів США за бюджетним курсом договору гривні до долара США - на рівні 40,70 ГРН/доларів США. Даний курс використаний для державного бюджету, та відображає реальну індексацію витрат, які зросли протягом року, також курс корелює з індексом споживчих цні по загальній категорії освіти (112,7)
Ціни і схеми оплати на 2023-24 н.р.
Варіанти оплати
Освітня програма з 01.09.2023 по 31.05.2024
Літня програма з 01.06.2024 по 02.08.2024
Щорічний внесок відсутній. Фіксований курс 36,5686
Основна програма при одному платежі
8 100$
Літня програма
1 200$
Літня програма
1 200$
Щорічний внесок відсутній. Фіксований курс 36,5686
Основна програма при 4-х платежах
8 300$
2 075$
2 075$
2 075$
2 075$
Літня програма
1 200$
Літня програма
1 200$
Щорічний внесок відсутній. Фіксований курс 36,5686
Основна програма при 9-ти платежах (по 950$)
8 550$
Літня програма
1 200$
Літня програма
1 200$
Залишилися питання?
Залиште Ваші контактні дані
й ми обов'язково з Вами зв'яжемося!
Відгуки
Дякую Юлія за таку фантастичну ідею. Коли, я почула про формат новорічних свят, я була не просто здивована.... я згадала всі наші попередні казкові свята, які проходили в дивовижній атмосфері, єдине питання було - навіщо змінювати? Було розчарування. Я не розуміла, як це буде. Коли моя донечка отримала слова ( а це була проза, не вірш....) я була в розпачі. Як це можливо вивчити, це не цікаво!!! Але коли я побачила оченята сповнені радості та гордості за те, що вона буде артисткою, а її роль Дівчинка Герда, я здивувалася, але все одно була впевнена, що після свята, я скажу, що цей формат не цікавий!!! І ось свято!!! Це було щось неймовірне!!!! Кожна дитина відчула себе артистом, кожен не просто розказував вивчені слова, всі діти отримували задоволення, а це головне!!!! Дякую вихователям, які провели титаничну роботу. Дякую за декор садочка, він був неймовірний!!! Хотілось сказати, що цей формат не сподобався, але ні. Як завжди Ви зуміли здивувати!!!! Дякую Вам за те, що не зважаючи на те, що Ви найкращій садок, не заспокоюєтесь, застосовуєте нові формати, дивуєте. Дякую всій команді садочку, Ви найкращі!!!
Анна Василенко
Нашей интернациональной семье выдалось несколько раз переезжать, меняя города и страны. В связи с этим нашему сыну Алексу (5 лет) пришлось три раза менять детские садики. Clever Kids, бесспорно, самый лучший из всех. Здесь мы получили высокий профессионализм персонала, индивидуальный подход к каждому ребенку, бережное, внимательное отношение педагогов, отличное питание, интересные развивающие занятия, наличие бассейна, регулярные беседы с преподавателями и психологом о развитии ребенка и многое другое. У Алекса здесь много друзей и он обожает педагогов. Благодарим педагогов Discovery B Татьяну, Анастасию и Катерину за заботу и тепло, которым они изо дня в день окружают детей! Процветания и развития этому прекрасному детскому садику!
Раньше смотрела с детьми их любимых "Малышариков" и задавалась вопросом: а где же своим двум найти такой вот садик с качественным пространством, корректными педагогами и грамотным подходом к потребностям и потенциалу каждого малыша… Ну вообщем все как демонстрирует этот мультфильм, создавая противоречие нашей реальности. И вот оно… Испробовав различные варианты государственных и исследовав разные частные садики, Clever Kids дал сразу же ответ поставленной задаче, а вместе с этим развеял миф о том, что не только в Европе, но и у нас есть достойное дошкольное образование. Реально очень тяжело изложить кратко весь восторг этому садику. Так и хочется пройтись отдельно по всем пунктам качества: педагоги-питание-воспитание и т.д., но весь отзыв выливается в оду или в статью, которую, боюсь, могут к бескорыстному мнению и не зачислить :) Одним предложением, Clever Kids – это не просто детский сад, а Центр Формирования Интеллигентного Поколения, которое умеет слушать, слышать, толерантно договариваться и другие черты, которые малышам закладывают с детства не сколько для лидерства, но для качества души и ясности рассудка. Для всех, кто ищет свой детский сад, искренне советую всего один раз прийти в Clever Kids. Уверена, задержитесь здесь надолго. Здесь точно найдете душевное спокойствие родительского образовательного долга и подарите радость детям каждое утро на позитиве бежать в садик. :)
Наш любимый детский сад! Платон ходит сюда 3 года и любовь к саду за это время только растет. Главный показатель – ребенка сложно забрать в 19:00 с территории сада домой :-). Спасибо большое основателям, директору Людмиле, воспитателям (Елена, Наташа, Анастасия, Татьяна, Катя...), няням, педагогам, логопеду, психологу, поварам и всем, кого не упомянула, за душевность, отзывчивость, за добрую, комфортную атмосферу! Вы – прекрасны! Вы делаете важный вклад в будущее нашей страны!
Olha Kutsovska
Всем добрый день. Хотим поблагодарить команду Clever Kids и, особенно, воспитателей группы Evreka за любовь, заботу и развитие нашей доченьки Соломии. Мы весь год со спокойным сердцем приводили ребенка в сад, не прекращая радоваться и восхищаться ее успехам! Всегда опрятную, довольную, сытую:-) и счастливую мы забирали ее домой и готовились дома к новому дню в Clever Kids. Ежедневный фотоотчет в детском дневнике, согласованное меню, плавание, праздники и конференции с родителями наполняли не только жизнь ребенка, но и нашу. Большое спасибо нашим девочкам: Лиле, Вале, Алине, Ане, Оксане, Лене и Оле. С вами всегда было спокойно оставлять Солю!!!! Мы будем очень сильно по вам скучать!!!!
Мы перешли в Сlever Kids, когда сыну было 5 лет – ровно год назад. И за этот год мы увидели колоссальное развитие и глубокие знания у Марка, а главное – интерес ко всему новому. Наличие бассейна очень подкупает, ведь при всей загруженности и родителей, и ребенка совсем нет времени отдельно возить на занятия. Марк за год отлично научился плавать и у него абсолютно нет страха воды). Также я благодарна психологу сада Полиновской Виктории за беседы и готовность проработать необходимые моменты в адаптации ребенка. На сегодняшний день мы приняли решение остаться в школе при Clever Kids. Спасибо за заботу, знания и поддержку нашего ребенка. С благодарностью, родители Сушко Марка, 6 лет.
Анна Василенко
Aleksandra Goldys
Антонина Дубограй
Olha Kutsovska
Anna Rud
Anna Sushko
Зареєструватися
11