Дитячий басейн

Згідно з результатами дослідження австралійських вчених з Griffith Institute for Educational Research, діти, які постійно займаються плаванням, зростають більш розумними, фізично й емоційно здоровими. Цілих два басейни (відкритий і закритий) з комфортною температурою, сучасними, безпечними для здоров'я дитини методами очищення й професійним тренером – усе це знаходиться в Clever Kids на Оболоні.

У нас працюють два басейни:
закритий (з осені до літа)
і
відкритий (літній)

Розміри
Довжина x ширина – 8 х 5 м, глибина – від 80 см до 1,5 м (до бортів), при наповненні водою – від 60 до 80 см.
Температура
Води в чаші басейну – 33 ⁰C, повітря в приміщенні – 25 ⁰C
Контроль якості води
Щодня проводяться аналіз pH і рівня вільного хлору у воді. 1 раз на 10 днів – розгорнуті аналізи з лабораторії.
Очищення води
Подвійна система очищення води – фільтрація кварцовим піском; електронна іонізація зі срібленням. За необхідності використовується дезінфектант з активним хлором ™ AquaDoctor.
Заміна води в басейні
Часткова заміна води (1/3) – 1 раз на 10 днів. 1 раз на 1,5 місяця – повна заміна з повним чищенням басейну.
Розміри
Периметр чаші – 24 м, ширина x довжина – 4,78 х 1,24 м, глибина – 49 см..
Температура
Воды в чаше бассейна – 28 ˚C (закаливающие процедуры), воздуха на улице – выше 25 ˚C.
Контроль якості води
Щодня проводяться аналіз pH і рівня вільного хлору у воді.
Очищення води
Застосовується хлоратор, що виробляє нешкідливий незв'язаний хлор, а також фільтр із кварцовим піском.
Заміна води в басейні
Часткова заміна води (1/3) – 1 раз на 10 днів. 1 раз на 1,5 місяця – повна заміна з повним чищенням басейну.
Відкритий басейн у Clever Kids суміщений з велнес-зоною, де діти загартовуються в літній період: обливаються водою, бігають босоніж по траві й гарячих камінцях, виконують дихальні вправи
Під час занять у басейні діти перебувають під постійним наглядом тренера
Чому навчаться діти
Во время занятий дети под руководством тренера постепенно
  • освоюють техніку глибокого дихання;
  • улучшают координацию движений
  • освоюють різні стилі плавання – брас, кріль, стріла;
  • проходять підготовку і вчаться безпечно стрибати та пірнати у воду.
Користь для дитячого здоров'я
Профілактика захворювань опорно-рухового апарату
Плавання ефективно розвиває і зміцнює м'язи плечового пояса, рук, ніг, живота і спини. Це сприяє формуванню у дитини правильної постави й витривалості.
Усунення фізичної напруги
Під час занять у воді з хребта, суглобів і м'язів повністю знімається компресійне навантаження. У басейні дитина позбавляється від фізичного напруження і затиснуті в тілі й розслабляється.
Глибока вентиляція легень
Дихальні вправи, що виконуються на заняттях в басейні, сприяють збільшенню обсягу легень. Дитина вчиться правильно і глибоко дихати, щоб легені повністю вентилювалися і в кров надходила достатня кількість кисню. Це, у свою чергу, сприяє прискоренню кровотоку й нормалізації обмінних процесів в організмі.
Емоційний баланс
Фізичне навантаження і контакт з водою допомагають дитині позбутися негативних емоцій. Під час занять малюк заспокоюється і за допомогою правильно поставленого нашим професійним тренером заняття отримує тільки приємні емоції від перебування у воді.
Міцний сон
Плавання допомагає дитині виплеснути енергію, тому вона без капризів, швидко і міцно засинає ввечері, щоб на наступний день прокинутися ще більш енергійною.
Заняття тривають 45 хв і проводяться 2 рази на тиждень у групах Eureka, Discovery, Explorer і молодшої школи. У групі займається до 10 осіб. Ціна занять включена в загальну вартість навчальної програми.
30-45 хв.
2 рази на тиждень
до 10 осіб
включена в загальну вартість
Можливі додаткові заняття в студії для груп Eureka, Discovery, Explorer і молодшої школи.
250 грн
одне заняття, тривалість – 30 хв.

Поплавати в нашому басейні

Відгуки
Дякую Юлія за таку фантастичну ідею. Коли, я почула про формат новорічних свят, я була не просто здивована.... я згадала всі наші попередні казкові свята, які проходили в дивовижній атмосфері, єдине питання було - навіщо змінювати? Було розчарування. Я не розуміла, як це буде. Коли моя донечка отримала слова ( а це була проза, не вірш....) я була в розпачі. Як це можливо вивчити, це не цікаво!!! Але коли я побачила оченята сповнені радості та гордості за те, що вона буде артисткою, а її роль Дівчинка Герда, я здивувалася, але все одно була впевнена, що після свята, я скажу, що цей формат не цікавий!!! І ось свято!!! Це було щось неймовірне!!!! Кожна дитина відчула себе артистом, кожен не просто розказував вивчені слова, всі діти отримували задоволення, а це головне!!!! Дякую вихователям, які провели титаничну роботу. Дякую за декор садочка, він був неймовірний!!! Хотілось сказати, що цей формат не сподобався, але ні. Як завжди Ви зуміли здивувати!!!! Дякую Вам за те, що не зважаючи на те, що Ви найкращій садок, не заспокоюєтесь, застосовуєте нові формати, дивуєте. Дякую всій команді садочку, Ви найкращі!!!
Анна Василенко
Нашей интернациональной семье выдалось несколько раз переезжать, меняя города и страны. В связи с этим нашему сыну Алексу (5 лет) пришлось три раза менять детские садики. Clever Kids, бесспорно, самый лучший из всех. Здесь мы получили высокий профессионализм персонала, индивидуальный подход к каждому ребенку, бережное, внимательное отношение педагогов, отличное питание, интересные развивающие занятия, наличие бассейна, регулярные беседы с преподавателями и психологом о развитии ребенка и многое другое. У Алекса здесь много друзей и он обожает педагогов. Благодарим педагогов Discovery B Татьяну, Анастасию и Катерину за заботу и тепло, которым они изо дня в день окружают детей! Процветания и развития этому прекрасному детскому садику!
Раньше смотрела с детьми их любимых "Малышариков" и задавалась вопросом: а где же своим двум найти такой вот садик с качественным пространством, корректными педагогами и грамотным подходом к потребностям и потенциалу каждого малыша… Ну вообщем все как демонстрирует этот мультфильм, создавая противоречие нашей реальности. И вот оно… Испробовав различные варианты государственных и исследовав разные частные садики, Clever Kids дал сразу же ответ поставленной задаче, а вместе с этим развеял миф о том, что не только в Европе, но и у нас есть достойное дошкольное образование. Реально очень тяжело изложить кратко весь восторг этому садику. Так и хочется пройтись отдельно по всем пунктам качества: педагоги-питание-воспитание и т.д., но весь отзыв выливается в оду или в статью, которую, боюсь, могут к бескорыстному мнению и не зачислить :) Одним предложением, Clever Kids – это не просто детский сад, а Центр Формирования Интеллигентного Поколения, которое умеет слушать, слышать, толерантно договариваться и другие черты, которые малышам закладывают с детства не сколько для лидерства, но для качества души и ясности рассудка. Для всех, кто ищет свой детский сад, искренне советую всего один раз прийти в Clever Kids. Уверена, задержитесь здесь надолго. Здесь точно найдете душевное спокойствие родительского образовательного долга и подарите радость детям каждое утро на позитиве бежать в садик. :)
Наш любимый детский сад! Платон ходит сюда 3 года и любовь к саду за это время только растет. Главный показатель – ребенка сложно забрать в 19:00 с территории сада домой :-). Спасибо большое основателям, директору Людмиле, воспитателям (Елена, Наташа, Анастасия, Татьяна, Катя...), няням, педагогам, логопеду, психологу, поварам и всем, кого не упомянула, за душевность, отзывчивость, за добрую, комфортную атмосферу! Вы – прекрасны! Вы делаете важный вклад в будущее нашей страны!
Olha Kutsovska
Всем добрый день. Хотим поблагодарить команду Clever Kids и, особенно, воспитателей группы Evreka за любовь, заботу и развитие нашей доченьки Соломии. Мы весь год со спокойным сердцем приводили ребенка в сад, не прекращая радоваться и восхищаться ее успехам! Всегда опрятную, довольную, сытую:-) и счастливую мы забирали ее домой и готовились дома к новому дню в Clever Kids. Ежедневный фотоотчет в детском дневнике, согласованное меню, плавание, праздники и конференции с родителями наполняли не только жизнь ребенка, но и нашу. Большое спасибо нашим девочкам: Лиле, Вале, Алине, Ане, Оксане, Лене и Оле. С вами всегда было спокойно оставлять Солю!!!! Мы будем очень сильно по вам скучать!!!!
Мы перешли в Сlever Kids, когда сыну было 5 лет – ровно год назад. И за этот год мы увидели колоссальное развитие и глубокие знания у Марка, а главное – интерес ко всему новому. Наличие бассейна очень подкупает, ведь при всей загруженности и родителей, и ребенка совсем нет времени отдельно возить на занятия. Марк за год отлично научился плавать и у него абсолютно нет страха воды). Также я благодарна психологу сада Полиновской Виктории за беседы и готовность проработать необходимые моменты в адаптации ребенка. На сегодняшний день мы приняли решение остаться в школе при Clever Kids. Спасибо за заботу, знания и поддержку нашего ребенка. С благодарностью, родители Сушко Марка, 6 лет.
Анна Василенко
Aleksandra Goldys
Антонина Дубограй
Olha Kutsovska
Anna Rud
Anna Sushko
Зареєструватися
11