Група Explorer

Від 5 до 7 років

5-7 років – це вік, коли дитина переходить від чуттєвого дослідження світу до інтелектуального. Її цікавлять причини того, що відбувається. Дитина будує власні припущення й перевіряє їх шляхом дослідження.
Групу відвідує до 20 осіб, заняття проводяться з 8.00 до 19.00.
Акценти у розвитку дітей від 5 до 7 років:
У групі Explorer діти систематизують і узагальнюють знання та навички, отримані в групі Discovery, і готуються впевнено та з цікавістю зробити перший крок у «великий світ» – вступити в школу.
Розвиток навичок письма і читання
У віці 4,5-5 років у дітей з'являється інтерес до письмової мови. Спочатку діти вчаться зіставляти звуки й букви, складати з букв слова, після чого плавно переходять до письма та читання. У Clever Kids ми вчимо дітей читати не по складах, а відразу цілими словами.
Навчальний процес налаштовується персонально під кожного вихованця: якщо дитину більше цікавить письмо, ніж читання, то педагоги допоможуть їй спочатку освоїти саме цю навичку.
До 5,5-6 років діти в нашому садочку вже усвідомлено читають і пишуть свої перші маленькі історії.
Заняття в лабораторії
Крім географії, астрономії, ботаніки, зоології, анатомії, на комплексних уроках діти починають вивчати фізику й хімію. Заняття проходять у веселій, захоплюючій формі в спеціально обладнаній лабораторії. Разом із педагогом діти перетворюються на справжніх вчених: проводять безпечні наукові експерименти, перевіряють достовірність своїх гіпотез, вчаться аналізувати інформацію й робити висновки.
Метод проектів
Проектні роботи вчать дітей перетворювати теоретичні ідеї в практичні результати. Вони сприяють розвитку інтересу до пізнання, навичок самостійного пошуку інформації та планування роботи, критичного й аналітичного мислення.
Також діти вчаться комунікувати один з одним, працюючи в команді, і красиво презентувати результати своєї роботи.
Персоналізовані навчальні плани
Щоб навчання всіх дітей було максимально ефективним, для кожного з них складається персоналізований навчальний план.
У ньому враховуються: рівень здібностей дитини, її сильні й слабкі сторони, основні інтереси, вікові цілі, етап становлення темпераменту, рівень контролю емоцій і вміння взаємодіяти з колективом.
У Clever Kids на дітей чекає
5-разове здорове харчування
При складанні раціону харчування в Clever Kids враховують вік, смакові переваги й індивідуальні особливості кожної дитини. На сніданок, другий сніданок, обід, полуденок і вечерю дітям подають страви зі свіжих і натуральних продуктів, приготовлені на власній високотехнологічної кухні.
Заняття з носієм англійської мови
На заняттях з носієм мови діти занурюються в англомовне середовище. Виконуючи фонематичну «зарядку», вони вчаться сприймати мову на слух. А вивчаючи англійські пісеньки й моделюючи повсякденні побутові ситуації, діти вчаться говорити, активно поповнюючи свій словниковий запас. Крім того, вони долають незручність і скутість в спілкуванні іноземною мовою.
Студія мистецтва й творчості
Заняття в студії розвивають в дітях інтерес до творчості та різних видів образотворчого мистецтва: живопису, графіки, скульптури. Вони також сприяють розвитку в дітей уяви, пам'яті, просторового мислення та посидючості.
Під час занять діти не тільки творять, а й знайомляться зі світом мистецтва: вивчають епохи, жанри, представників різних видів мистецтв та їхні твори.
Музично-театральна студія
У студії діти занурюються у світ музики й театру: вивчають жанри театральних п'єс, види музичних інструментів, творчість знаменитих композиторів й акторів, а також відомі театральні постановки та музичні твори.
На заняттях діти розвивають слух, вчаться керувати голосом та мімікою, висловлювати свої емоції, граціозно й пластично рухатися під музику та грати на різних музичних інструментах. А також впевнено й вільно поводитися на сцені та перед глядачами, немов справжні співаки або актори.
Гімнастика Хаду
Гімнастика Хаду сприяє зміцненню каркасу хребта, зв'язок і м'язів, а також поліпшенню гнучкості суглобів. Під час вправ у дитини задіюються навіть «сплячі» м'язи, що допомагає збільшити загальну м'язову силу дитини. Крім того, Хаду позитивно впливає на процеси кровообігу і лімфовідтік – активізує й нормалізує їх.
Заняття в басейні 2 рази на тиждень
На заняттях в басейні дітей вчать не боятися водного простору й безпечно поводитися в ньому. Під керівництвом інструктора діти освоюють різні стилі плавання, техніку глибокого дихання, поступово готуються стрибати й пірнати в воду.
Плавання сприяє розвитку й зміцненню м'язів дитини, формуванню правильної постави, підтриманню в нормі ваги. Крім того, заняття у воді сприятливо впливають на емоційний стан дитини: допомагають розслабитися й сповнюють позитивними емоціями.
Супровід фахівців
Психолог і логопед у нашому садку працюють разом, адже часто складнощі з промовою викликані емоційними переживаннями. Логопед і психолог піклуються про те, щоб наші вихованці пішли в школу підготовлені психологічно і з правильно поставленою мовою.
Супровід психолога
Кваліфікований психолог Clever Kids допомагає дитині звикнути до садка та побудувати відносини з іншими дітьми з першого дня перебування в ньому. На заняттях із психологом діти розвивають різні види пам'яті, уваги і мислення, готуються до проходження співбесіди для вступу до школи.
Психолог допомагає педагогам зробити перебування й навчання в садку комфортним для дитини, а батьків консультує, як допомогти дитині прийняти нові умови та опанувати нові емоції як у садку, так і вдома. Разом із педагогами психолог рекомендує батькам, школу якого профілю варто вибрати для дитини, як у подальшому мотивувати її інтерес до навчання.
Супровід логопеда
Наш логопед слідкує, щоб усі труднощі з читанням і вимовою в дитини були вирішені до вступу до школи. За допомогою комплексу вправ для корекції звуковимови, логоазбуки й артикуляційної гімнастики він вчить дітей правильно вимовляти окремі звуки й слова, будувати речення та розуміти сенс сказаного. Логопед також працює над складнощами в читанні й письмі в дітей, розвиває слухове сприйняття і допомагає малюкам збагачувати свій словниковий запас.
Як проходить день
8:00-8:15
Прихід у садок
З турботою про здоров'я дітей кожен ранок починається з огляду медсестри.
8:15-8:30
Ранкова гімнастика
Ранкова оздоровча гімнастика заряджає дітей бадьорістю на цілий день. До ранкового комплексу прав входять: вправи для зміцнення м'язів спини, ніг, профілактики плоскостопості, дихальні вправи, вправи на координацію рухів та інтегроване мислення.
8:30-8:50
Сніданок
Улюблені страви дітей готуються з високоякісної продукції, кожен сніданок сповнений вітамінами та мікроелементами, забезпечуючи дітей енергією на весь день. Вівторок і четвер — сирний сніданок, п'ятниця — день млинців
8:50-9:00
Morning Brain Storm
Вправи на розвиток двопівкульного інтегрованого мислення, дихальні вправи.
9:00-9:15
Планування дня
Планування дня, розподіл обов'язків на день.
9:15-9:30
Лідер у мені
Розвиток навичок високоефективних людей. Формування навички проактивності, вміння домовлятися, розвиток навичок співпраці – «спочатку прагни зрозуміти, потім бути зрозумілим», думай в дусі «виграв-виграв». Вчимося планувати, розставляти пріоритети – «починай, уявляючи кінцеву мету», «спочатку роби те, що необхідно робити спочатку», аналізувати й виділяти головне. Працюючи в групах над проектами, ми вчимося досягати синергії. Завжди пам'ятаємо про те, щоб «заточувати пилку» – усвідомлено піклуємося про себе, про своє здоров'я й настрій. Розкриваємо свій потенціал й надихаємо інших нашим прикладом.
9:30-9:35
Mindfull break
5-хвилинки усвідомлення й здоров'я – дихальні вправи, вправи на усвідомлення себе в просторі, концентрацію уваги.
9:35-11:15
Комплексний урок
Логіко-математичні уроки, уроки з розвитку мовлення та грамотності, читання, швидкість читання, ейдетика. А також, експерименти в лабораторії, природничі науки, уроки англійської мови з перервами на фруктову тарілку.
11:15-12:15
Прогулянка
Це рухливі ігри, катання на велосипедах і самокатах, футбол, а також спостереження за природою, робота на ділянках влітку, догляд за рослинами. Ігрові майданчики безпечні й оснащені екологічними спортивними комплексами.
12:30-13:00
Обід
Харчування органічне й збалансоване. Ми пропонуємо дитині повноцінний обід, яка складається з трьох основних страв. Перші страви готуються на овочевому бульйоні, другі страви – тільки з охолоджених м'яса та риби. У нашому меню лише дієтичне м'ясо: кролик, індичка, курка фермерська (вільного вигулу), телятина, а також червона риба. Корисно й смачно.
Крім того, ми можемо запропонувати кілька видів дієт: безлактозну, безглютенову, дієту №5 та вегетаріанську.
13:00-15:00
Денний сон
Сон у комфортних умовах, на матрасиках із натурального льону, під заколисуючу музику, відмінно відновлює сили.
15:00-15:15
Полуденок
Свіжа й запашна випічка, яку так люблять діти. У меню є безглютенова випічка.
15:15-16:00
STEAM
Міждисциплінарний проект, який реалізує інтеграцію природничих наук у технології, інжиніринг, творчість, дизайн і математику.
16:00-16:05
Mindfull break
Дихальні вправи, вправи на усвідомлення себе в просторі, концентрацію уваги.
16:05-16:45
School Study Skills/навичка «Вчитися-вчитися»
Підготовка до школи, розвиток навичок самоорганізації, нестандартного і креативного мислення.
16:45-17:20
Заняття в студіях згідно з розкладом
(Музичне заняття, хореографія, плавання, малювання, гімнастика, логопед, психолог).

Ми дотримуємося балансу між інтелектуальним, емоційним і фізичним навантаженнями. Цьому сприяє великий вибір студій – творчих і спортивних: заняття в студії мистецтва та творчості, музично-театральній студії, заняття з плавання або оздоровча фізкультура, футбол, заняття з логопедом, психологом, "Підготовка до школи". А також додаткові студії: балет, хіп-хоп, ритмічна гімнастика, айкідо, шахи.
17:20-17:40
Вечеря
У нашому меню лише дієтичне м'ясо: кролик, індичка, телятина, а також червона риба. Корисно й смачно.
17:40-17:45
Mindfull break
5-хвилинки усвідомлення й здоров'я – дихальні вправи, вправи на усвідомлення себе в просторі, концентрацію уваги.
17:45-18:00
Рефлексія дня
Коло рефлексії: підбиття підсумків дня. Аналіз виконаних завдань: що вдалося, над чим важливо ще попрацювати, коригуємо терміни навчальних завдань. Фіксуємо, що особливо порадувало протягом дня, особистісні успіхи, успіхи у взаємодії.
18:00-19:00
Ігри на свіжому повітрі
Спокійні ігри на свіжому повітрі, прощання і побажання всім гарного вечора.
Ціни і схеми оплати на 2024-25 н.р.
Варіанти оплати
Освітня програма з 01.09.2024 по 31.05.2025
Літня програма з 01.06.2025 по 08.08.2025
Щорічний внесок відсутній
Основна програма при одному платежі
329,670 UAH
Літня програма
36,630 UAH*
Літня програма
36,630 UAH*
Щорічний внесок відсутній
Основна програма при 4-х платежах
337,810 UAH
84,453 UAH
84,453 UAH
84,453 UAH
84,453 UAH
Літня програма
36,630 UAH*
Літня програма
36,630 UAH*
Щорічний внесок відсутній
Основна програма при 9-ти платежах (по 38,665 UAH)
347,985 UAH
Літня програма
36,630 UAH*
Літня програма
36,630 UAH*
*Літня програма 36,630 UAH до 01.09.2024 р., після - 48 840 UAH
**Сума вартості контракту є еквівалентом доларів США за бюджетним курсом договору гривні до долара США - на рівні 40,70 ГРН/доларів США. Даний курс використаний для державного бюджету, та відображає реальну індексацію витрат, які зросли протягом року, також курс корелює з індексом споживчих цні по загальній категорії освіти (112,7)
Ціни і схеми оплати на 2023-24 н.р.
Варіанти оплати
Освітня програма з 01.09.2023 по 31.05.2024
Літня програма з 01.06.2024 по 02.08.2024
Щорічний внесок відсутній. Фіксований курс 36,5686
Основна програма при одному платежі
8 100$
Літня програма
1 200$
Літня програма
1 200$
Щорічний внесок відсутній. Фіксований курс 36,5686
Основна програма при 4-х платежах
8 300$
2 075$
2 075$
2 075$
2 075$
Літня програма
1 200$
Літня програма
1 200$
Щорічний внесок відсутній. Фіксований курс 36,5686
Основна програма при 9-ти платежах (по 950$)
8 550$
Літня програма
1 200$
Літня програма
1 200$
Важлива інформація для мам і тат
М'яка адаптація до садка
Якщо у Вас є сумніви, що дитині сподобається в Clever Kids, поспішаємо Вас заспокоїти. Розроблена нами процедура м'якої адаптації – злагоджені спільні дії психолога, педагогів і батьків – дозволять протягом 2-6 тижнів без психоемоційних травм адаптувати дитину до охочого відвідування садка. І все це без сліз і примх!
Ведемо електронні щоденички
Бути в курсі життя дитини в Clever Kids Вам допоможе електронний щоденник. У ньому наші педагоги фіксують всі найцікавіші моменти й успіхи кожного вихованця. Також там вказуються труднощі, які виникли в процесі навчання, або особливості в поведінці, що потребують уваги й втручання батьків.
Щирі турбота і догляд
Кожна дитина перебуває під пильним наглядом вихователів та педагогів, які прислухаються й чуйно реагують на її потреби або бажання. Вихователі ненав'язливо спрямовують або терпляче підказують дитині, якщо вона з чимось не справляється. І все це з урахуванням індивідуальних особливостей кожного малюка.
Чистота і гігієна - на вищому рівні
У стінах нашого садочка панує чистота й гігієна – ми регулярно здійснюємо прибирання і дезінфекцію приміщення, меблів та дитячих іграшок. Крім того, наші педагоги стежать за тим, щоб дитина виглядала охайно, прищеплюють їй навички особистої гігієни та привчають турботі про свій зовнішній вигляд.
Мама, тато, йдемо в Clever Kids!
Відгуки
Дякую Юлія за таку фантастичну ідею. Коли, я почула про формат новорічних свят, я була не просто здивована.... я згадала всі наші попередні казкові свята, які проходили в дивовижній атмосфері, єдине питання було - навіщо змінювати? Було розчарування. Я не розуміла, як це буде. Коли моя донечка отримала слова ( а це була проза, не вірш....) я була в розпачі. Як це можливо вивчити, це не цікаво!!! Але коли я побачила оченята сповнені радості та гордості за те, що вона буде артисткою, а її роль Дівчинка Герда, я здивувалася, але все одно була впевнена, що після свята, я скажу, що цей формат не цікавий!!! І ось свято!!! Це було щось неймовірне!!!! Кожна дитина відчула себе артистом, кожен не просто розказував вивчені слова, всі діти отримували задоволення, а це головне!!!! Дякую вихователям, які провели титаничну роботу. Дякую за декор садочка, він був неймовірний!!! Хотілось сказати, що цей формат не сподобався, але ні. Як завжди Ви зуміли здивувати!!!! Дякую Вам за те, що не зважаючи на те, що Ви найкращій садок, не заспокоюєтесь, застосовуєте нові формати, дивуєте. Дякую всій команді садочку, Ви найкращі!!!
Анна Василенко
Нашей интернациональной семье выдалось несколько раз переезжать, меняя города и страны. В связи с этим нашему сыну Алексу (5 лет) пришлось три раза менять детские садики. Clever Kids, бесспорно, самый лучший из всех. Здесь мы получили высокий профессионализм персонала, индивидуальный подход к каждому ребенку, бережное, внимательное отношение педагогов, отличное питание, интересные развивающие занятия, наличие бассейна, регулярные беседы с преподавателями и психологом о развитии ребенка и многое другое. У Алекса здесь много друзей и он обожает педагогов. Благодарим педагогов Discovery B Татьяну, Анастасию и Катерину за заботу и тепло, которым они изо дня в день окружают детей! Процветания и развития этому прекрасному детскому садику!
Раньше смотрела с детьми их любимых "Малышариков" и задавалась вопросом: а где же своим двум найти такой вот садик с качественным пространством, корректными педагогами и грамотным подходом к потребностям и потенциалу каждого малыша… Ну вообщем все как демонстрирует этот мультфильм, создавая противоречие нашей реальности. И вот оно… Испробовав различные варианты государственных и исследовав разные частные садики, Clever Kids дал сразу же ответ поставленной задаче, а вместе с этим развеял миф о том, что не только в Европе, но и у нас есть достойное дошкольное образование. Реально очень тяжело изложить кратко весь восторг этому садику. Так и хочется пройтись отдельно по всем пунктам качества: педагоги-питание-воспитание и т.д., но весь отзыв выливается в оду или в статью, которую, боюсь, могут к бескорыстному мнению и не зачислить :) Одним предложением, Clever Kids – это не просто детский сад, а Центр Формирования Интеллигентного Поколения, которое умеет слушать, слышать, толерантно договариваться и другие черты, которые малышам закладывают с детства не сколько для лидерства, но для качества души и ясности рассудка. Для всех, кто ищет свой детский сад, искренне советую всего один раз прийти в Clever Kids. Уверена, задержитесь здесь надолго. Здесь точно найдете душевное спокойствие родительского образовательного долга и подарите радость детям каждое утро на позитиве бежать в садик. :)
Наш любимый детский сад! Платон ходит сюда 3 года и любовь к саду за это время только растет. Главный показатель – ребенка сложно забрать в 19:00 с территории сада домой :-). Спасибо большое основателям, директору Людмиле, воспитателям (Елена, Наташа, Анастасия, Татьяна, Катя...), няням, педагогам, логопеду, психологу, поварам и всем, кого не упомянула, за душевность, отзывчивость, за добрую, комфортную атмосферу! Вы – прекрасны! Вы делаете важный вклад в будущее нашей страны!
Olha Kutsovska
Всем добрый день. Хотим поблагодарить команду Clever Kids и, особенно, воспитателей группы Evreka за любовь, заботу и развитие нашей доченьки Соломии. Мы весь год со спокойным сердцем приводили ребенка в сад, не прекращая радоваться и восхищаться ее успехам! Всегда опрятную, довольную, сытую:-) и счастливую мы забирали ее домой и готовились дома к новому дню в Clever Kids. Ежедневный фотоотчет в детском дневнике, согласованное меню, плавание, праздники и конференции с родителями наполняли не только жизнь ребенка, но и нашу. Большое спасибо нашим девочкам: Лиле, Вале, Алине, Ане, Оксане, Лене и Оле. С вами всегда было спокойно оставлять Солю!!!! Мы будем очень сильно по вам скучать!!!!
Мы перешли в Сlever Kids, когда сыну было 5 лет – ровно год назад. И за этот год мы увидели колоссальное развитие и глубокие знания у Марка, а главное – интерес ко всему новому. Наличие бассейна очень подкупает, ведь при всей загруженности и родителей, и ребенка совсем нет времени отдельно возить на занятия. Марк за год отлично научился плавать и у него абсолютно нет страха воды). Также я благодарна психологу сада Полиновской Виктории за беседы и готовность проработать необходимые моменты в адаптации ребенка. На сегодняшний день мы приняли решение остаться в школе при Clever Kids. Спасибо за заботу, знания и поддержку нашего ребенка. С благодарностью, родители Сушко Марка, 6 лет.
Анна Василенко
Aleksandra Goldys
Антонина Дубограй
Olha Kutsovska
Anna Rud
Anna Sushko
Зареєструватися
11