Консультації для батьків

Виховання дитини починається з виховання в собі батьків

Усвідомлене ставлення до батьківства — запорука виховання щасливої дитини
Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були розумними, здоровими й щасливими. Проте часом не усвідомлюють, які дії і на яких етапах можуть призвести до зворотного результату. Характер і ставлення до життя дитини закладається вже під час вагітності, а пологи і перші хвилини, а також години життя відіграють вкрай важливу і багато в чому визначальну роль у поведінці, відношенні й характері дитини.
Як виховати велику особистість і як стати батьками, що підтримують та надихають, а не невпинно нервуються, непокояться, турбуються і руйнують себе та свою дитину, допоможе проект EasyBaby.

Чому Easy Baby

Доступність у будь-якій точці світу
Отримати відповіді від Юлії можна в будь-якій точці світу – консультації проводяться по Skype або Zoom, а записи вебінарів завжди доступні онлайн.
Персоналізований підхід
Ви самі вибираєте форму онлайн-консультацій – індивідуальні або заняття в групі, вебінари. Крім того, можливі індивідуальні «живі» консультації і супровід у пологах у Майамі.
Прості рішення, що працюють у звичайному житті звичайних людей від практика, а не «кабінетного психолога»
Усі рекомендації, які Ви отримаєте, будуть простими й зрозумілими. Вони взяті з достовірних джерел, перевірені багаторічним досвідом й офіційно схвалені медициною в багатьох країнах світу.
Допомога в пошуку власного рецепту материнства
Юлія – незалежний експерт, який допоможе мамі або майбутній мамі зорієнтуватися у всіх думках, стати впевненою й знайти власний рецепт материнства, вибудувати взаємини з дитиною із перших днів та пройти через всі вікові кризи, не втративши глузду і не ламаючи чи балуючи дитину.
Залишилися питання?
Залиште Ваші контактні дані
й ми обов'язково з Вами зв'яжемося!
Відгуки
Я нашла сайт с онлайн курсами Юли Демиденко кода лежала на поддержке беременности в больнице. Так сложилось что мне 39 лет, и это моя первая беременность. Может потому она и пришла так поздно, что я боялась родов. Но я искала, как от этого страха избавиться. Решила что гипнороды мне в этом помогут. Я прослушала курсы Юли, также она провела со мной онлайн консультацию. На консультации ми выяснили что у меня был не закрытий вопрос с отцом. Благодаря Юле я проработала этот момент и мне стало намного легче психологически. Хотя я даже не подозревала что это как-то связано с моей беременностью. Я стала сильнее. Дыхание с курсов каждый день и онлайн поддержка всё время беременности вселяли в меня уверенность что всё будет хорошо. Ближе к дате родов Юля провела со мной ещё одну консультацию по родам. Я прочитала несколько книг про роды и уже имела в голове образ. Но Юля рассказала что работает с этих книг на практике, а что нет. Ми с ней пошагово прошли весь процесс родов. Благодаря всем кто меня поддерживал и благодаря моему телу и моей подготовке к родам у меня в 41 неделю били абсолютно не болезненные роды. Я взяла доулу из моего города. Она говорит что такого идеального периода схваток на её практике ещё не било. И доктор очень доволен мной. Всё таки 39 лет. Первые роды и абсолютно без медицинского вмешательства и без разрывов. Ну и главное здоровый сыночек - 8 по Абгар. Спасибо всем огромное :)
Lena Shlapchynska
Зареєструватися
11