Трендсетери найвищих стандартів освіти
й управління освітніми проектами

Успішний бізнес- і освітній досвід

Результати нашої роботи відображені в досягненнях і визнанні членів нашої родини, вихованців та власне шкіл-садків Clever Kids.
років виховного, педагогічного та управлінського досвіду
успішних консалтингових проектів
випускників вступили до найпрестижніших українських та зарубіжних шкіл
Завдяки високим стандартам роботи та унікальними методиками навчання наші випускники успішно вступають і навчаються навіть у найвимогливіших школах в Україні та за її межами.

Визнання в Україні та США

Значні досягнення в менеджменті та сфері освіти генерального директора Clever Kids Юлії Демиденко були визнані в США та відзначені низкою грамот в Україні:

Модель і майданчик для навчання

Юлия Демиденко
Сергей Демиденко
Илья Демиденкo
Садок-школа на Оболоні є прогресивним майданчиком для навчання вчителів не тільки методиці Монтесорі, а й іншим прогресивним методикам. Його регулярно відвідують для обміну досвідом іноземні делегації експертів педагогічної сфери з Польщі, США, Нідерландів.
Садок-школа на Оболоні є прогресивним майданчиком для навчання вчителів не тільки методиці Монтесорі, а й іншим прогресивним методикам. Його регулярно відвідують для обміну досвідом іноземні делегації експертів педагогічної сфери з Польщі, США, Нідерландів.
Садок-школа на Оболоні є прогресивним майданчиком для навчання вчителів не тільки методиці Монтесорі, а й іншим прогресивним методикам. Його регулярно відвідують для обміну досвідом іноземні делегації експертів педагогічної сфери з Польщі, США, Нідерландів.

Ділимося нашим досвідом

Багаторічний успішний управлінський і консалтинговий досвід дозволив нам створити унікальну експертність у побудові системного і масштабного бізнесу в сфері освіти.

Ми допомагаємо інвесторам і власникам будувати успішний освітній бізнес в Україні та США, пропонуючи їм нашу франшизу або надаючи консалтингові послуги.

Освітній консалтинг

Консалтинг від Clever Kids — це найоптимальніші рішення з урахуванням бюджету, ідей, запиту і потреб інвестора.
Ми допомагаємо:
 • зробити проект унікальним, прибутковим і привабливим для батьків;
 • знайти свій формат та нішу;
 • задовольняти й перевершувати очікування батьків;
 • побудувати систему управління й контролю в освітній установі;
 • сформувати якісну освітню послугу;
 • сформулювати стандарти й бізнес-процеси;
 • організувати навчальну програму та впровадити відповідні програми й технології, спрямовані не тільки на знання, а й на розвиток необхідних у сучасному світі навичок і звичок високоефективних людей;
 • скласти навчальні плани, уроки, проекти, заходи з урахуванням державних вимог і стандартів тієї чи іншої країни;
 • побудувати систему лояльності та взаємин з батьками;
 • навчити й адаптувати співробітників усіх рівнів.
Проекти, в яких ми були наставниками
Новопечерська школа
Marblue Montessori Academy (at present GuidePost Montessori, США)
Івано-Франківська школа

Франшиза

Франшиза від Clever Kids — розумний вибір, розумна інвестиція в справу зі змістом — виховання нового покоління:
 • міжнародний бренд з надійною репутацією;
 • прості, ретельно продумані й описані бізнес-процеси;
 • результативна та прогресивна програма навчання;
 • багаторівнева система контролю якості стандартів навчання та послуги;
 • авторська система лояльності клієнтів — від першого дзвінка до випуску;
 • прибутковість об'єкта — привабливість для батьків якістю організації послуги та досягненнями дітей.
Мама, тато, йдемо в Clever Kids!
Відгуки
Дякую Юлія за таку фантастичну ідею. Коли, я почула про формат новорічних свят, я була не просто здивована.... я згадала всі наші попередні казкові свята, які проходили в дивовижній атмосфері, єдине питання було - навіщо змінювати? Було розчарування. Я не розуміла, як це буде. Коли моя донечка отримала слова ( а це була проза, не вірш....) я була в розпачі. Як це можливо вивчити, це не цікаво!!! Але коли я побачила оченята сповнені радості та гордості за те, що вона буде артисткою, а її роль Дівчинка Герда, я здивувалася, але все одно була впевнена, що після свята, я скажу, що цей формат не цікавий!!! І ось свято!!! Це було щось неймовірне!!!! Кожна дитина відчула себе артистом, кожен не просто розказував вивчені слова, всі діти отримували задоволення, а це головне!!!! Дякую вихователям, які провели титаничну роботу. Дякую за декор садочка, він був неймовірний!!! Хотілось сказати, що цей формат не сподобався, але ні. Як завжди Ви зуміли здивувати!!!! Дякую Вам за те, що не зважаючи на те, що Ви найкращій садок, не заспокоюєтесь, застосовуєте нові формати, дивуєте. Дякую всій команді садочку, Ви найкращі!!!
Анна Василенко
Нашей интернациональной семье выдалось несколько раз переезжать, меняя города и страны. В связи с этим нашему сыну Алексу (5 лет) пришлось три раза менять детские садики. Clever Kids, бесспорно, самый лучший из всех. Здесь мы получили высокий профессионализм персонала, индивидуальный подход к каждому ребенку, бережное, внимательное отношение педагогов, отличное питание, интересные развивающие занятия, наличие бассейна, регулярные беседы с преподавателями и психологом о развитии ребенка и многое другое. У Алекса здесь много друзей и он обожает педагогов. Благодарим педагогов Discovery B Татьяну, Анастасию и Катерину за заботу и тепло, которым они изо дня в день окружают детей! Процветания и развития этому прекрасному детскому садику!
Раньше смотрела с детьми их любимых "Малышариков" и задавалась вопросом: а где же своим двум найти такой вот садик с качественным пространством, корректными педагогами и грамотным подходом к потребностям и потенциалу каждого малыша… Ну вообщем все как демонстрирует этот мультфильм, создавая противоречие нашей реальности. И вот оно… Испробовав различные варианты государственных и исследовав разные частные садики, Clever Kids дал сразу же ответ поставленной задаче, а вместе с этим развеял миф о том, что не только в Европе, но и у нас есть достойное дошкольное образование. Реально очень тяжело изложить кратко весь восторг этому садику. Так и хочется пройтись отдельно по всем пунктам качества: педагоги-питание-воспитание и т.д., но весь отзыв выливается в оду или в статью, которую, боюсь, могут к бескорыстному мнению и не зачислить :) Одним предложением, Clever Kids – это не просто детский сад, а Центр Формирования Интеллигентного Поколения, которое умеет слушать, слышать, толерантно договариваться и другие черты, которые малышам закладывают с детства не сколько для лидерства, но для качества души и ясности рассудка. Для всех, кто ищет свой детский сад, искренне советую всего один раз прийти в Clever Kids. Уверена, задержитесь здесь надолго. Здесь точно найдете душевное спокойствие родительского образовательного долга и подарите радость детям каждое утро на позитиве бежать в садик. :)
Наш любимый детский сад! Платон ходит сюда 3 года и любовь к саду за это время только растет. Главный показатель – ребенка сложно забрать в 19:00 с территории сада домой :-). Спасибо большое основателям, директору Людмиле, воспитателям (Елена, Наташа, Анастасия, Татьяна, Катя...), няням, педагогам, логопеду, психологу, поварам и всем, кого не упомянула, за душевность, отзывчивость, за добрую, комфортную атмосферу! Вы – прекрасны! Вы делаете важный вклад в будущее нашей страны!
Olha Kutsovska
Всем добрый день. Хотим поблагодарить команду Clever Kids и, особенно, воспитателей группы Evreka за любовь, заботу и развитие нашей доченьки Соломии. Мы весь год со спокойным сердцем приводили ребенка в сад, не прекращая радоваться и восхищаться ее успехам! Всегда опрятную, довольную, сытую:-) и счастливую мы забирали ее домой и готовились дома к новому дню в Clever Kids. Ежедневный фотоотчет в детском дневнике, согласованное меню, плавание, праздники и конференции с родителями наполняли не только жизнь ребенка, но и нашу. Большое спасибо нашим девочкам: Лиле, Вале, Алине, Ане, Оксане, Лене и Оле. С вами всегда было спокойно оставлять Солю!!!! Мы будем очень сильно по вам скучать!!!!
Мы перешли в Сlever Kids, когда сыну было 5 лет – ровно год назад. И за этот год мы увидели колоссальное развитие и глубокие знания у Марка, а главное – интерес ко всему новому. Наличие бассейна очень подкупает, ведь при всей загруженности и родителей, и ребенка совсем нет времени отдельно возить на занятия. Марк за год отлично научился плавать и у него абсолютно нет страха воды). Также я благодарна психологу сада Полиновской Виктории за беседы и готовность проработать необходимые моменты в адаптации ребенка. На сегодняшний день мы приняли решение остаться в школе при Clever Kids. Спасибо за заботу, знания и поддержку нашего ребенка. С благодарностью, родители Сушко Марка, 6 лет.
Анна Василенко
Aleksandra Goldys
Антонина Дубограй
Olha Kutsovska
Anna Rud
Anna Sushko
Зареєструватися
11