Молодша школа
Clever Kids
Від 6 до 10 років

Школа з державною ліцензією й міжнародним стандартом навчання

6-10 років – вік динамічного інтелектуального, психоемоційного та соціального зростання дитини. Дитина починає усвідомлювати важливість свого «Я» і шукає своє місце в мікросоціумі, з яким постійно контактує. Вона розуміє, чого хоче і як цього домогтися, оцінює результати власних дій. Також для дитини стають важливими її емоції: вона вчиться розпізнавати й контролювати власні та розуміти чужі почуття. У неї активно розвиваються вольові якості – вона може зосередитися на виконанні завдання не тому, що вона цього хоче, а тому, що так треба.
У класі навчається до 20 осіб, заняття проводяться з 8.00 до 18.00
Переваги навчання в молодшій школі Clever Kids
Завдяки використанню найкращих методик і збалансовано побудованому освітньому процесу, учні Clever Kids навчаються ефективніше: отримують знання, кількість і якість яких набагато перевищує обсяг, передбачений державною освітньою програмою для молодших школярів.
Персоналізовані навчальні плани
Крім річного навчального плану, у кожної дитини є персоналізований навчальний план. Він складений з урахуванням слабких і сильних сторін учня, рівня його здібностей, основних інтересів, вікових цілей, етапу становлення характеру, рівня умінь контролювати емоції і взаємодіяти з колективом. Кожен учень виконує персональні завдання: так у дитини не виникне побоювань, що вона відстає від своїх однолітків у вивченні певного предмета або від загального навчального процесу.
Прикладні знання і навички
Ми даємо нашим учням знання і навички, які вони зможуть використовувати в повсякденному житті. І це стосується не тільки побуту, але й комунікаційної/ділової сфери: ми вчимо дітей, як впевнено вести себе з однолітками й дорослими, ввічливо спілкуватися й проявляти повагу, спокійно відстоювати свою точку зору, вирішувати життєві завдання.
Метод проектів
Проектні роботи сприяють розвитку в дітей інтересу до досліджень, навичок планування та організації свого робочого часу, умінь критично, аналітично й абстрактно мислити. Таким чином діти вчаться, як можна працювати в команді, навіть якщо вони не є друзями.
Метод швидкочитання
Ефективний метод швидкого читання, який практикується в нашій школі, дозволить дитині не тільки швидко читати, а й розуміти прочитане, аналізувати й запам'ятовувати інформацію без численних повторень та заучування.
Математика
Математика в нашій школі вивчається не за підручниками, а за допомогою спеціальних навчальних матеріалів, що розвивають абстрактне мислення, із застосуванням ментальної арифметики. Це робить вивчення предмета простим та цікавим процесом для дитини.
Система STEAM
Система STEAM (Science-Technology-Engineering-Art/Design-Math) – це методика навчання, коли кожен предмет розглядається з точки зору науки, технологій, інженерії, мистецтва/дизайну та математики. STEAM показує дитині, що всі явища у світі взаємопов'язані одне з одним, і розвиває у неї креативність, легкість у вирішенні поставлених завдань, критичне мислення, вміння працювати в команді.
Різновікові класи
Завдяки відсутності поділу за віком, діти вчаться взаємодіяти один з одним, як у звичайному дорослому колективі, де немає поділу за віковими групами і де старше не означає головніше. Діти допомагають один одному в процесі навчання: так вони краще засвоюють матеріал і пробують себе в ролі наставників.
Надихаючий навчальний простір
Ретельно продуманий навчальний простір спонукає інтерес дитини до навчання. Під час занять ми користуємося інтерактивними дошками й спеціальними навчальними комп'ютерними програмами.
Крім того, в нашій школі дитина не буде сидіти лише за певним, закріпленим за нею робочим місцем: у неї є свобода пересування і вибору місця для занять.
Розвиток емоційного інтелекту
Своїх учнів ми вчимо розпізнавати й контролювати власні емоції. Адже, згідно з дослідженнями, саме від цього вміння на 80% залежить успіх соціального та особистого життя людини.
Homework Lab
За допомогою домашніх завдань діти закріплюють пройдений на уроках матеріал. Ми вчимо дітей виконувати їх самостійно, без дорослих, та усвідомлено, керуючись спеціально розробленим алгоритмом.
School Study Skills або навичка «Вчитися-вчитися»
Завдяки розвитку цієї навички у дітей формується усвідомлене ставлення до навчання й розуміння своїх наступних кроків у навчанні, вміння ставити собі завдання. Однією зі складових цієї навички є формування вміння працювати з різними джерелами інформації (словниками, довідковою літературою, медіапродуктами, графічними матеріалами, підручниками та зошитами), складати ментальні карти.
Mindfulness
Авторський проект який вже успішно застосовується в США. Головне завдання проекту – сформувати у дитини навичку усвідомлення себе і своїх потреб, розуміння свого "Я" та маленьких завдань, які можна вчитися вирішувати тут і зараз, а не "коли-небудь, коли виросту".
Програма Стівена Кові "Лідер в мені"
Програма допомагає розкрити свого внутрішнього лідера і самому досягати поставлених цілей. Завдяки навчанню діти вчаться робити усвідомлений корисний вибір не тому, що "Я повинен", а тому, що "цього Я хочу і це корисно для мене".
Державна ліцензія
Молодша школа Clever Kids працює на основі державної ліцензії. Це означає, що її учні зможуть продовжити навчання в будь-якому загальноосвітньому закладі як на території України, так і за її межами.
На учнів молодшої школи Clever Kids чекає:
5-разове здорове харчування
При складанні раціону харчування в Clever Kids враховують вік, смакові вподобання та індивідуальні особливості кожного учня. На другий сніданок, обід і полуденок діти їдять страви зі свіжих й органічних продуктів, приготовлені на власній високотехнологічній кухні.
Заняття з носієм англійської мови
На заняттях з носієм мови діти повністю занурюються в англомовне середовище. Розучуючи англійські пісеньки або виконуючи фонематичну «зарядку», а також розігруючи побутові діалоги, діти вчаться сприймати мову на слух, говорять і поповнюють свій активний словниковий запас новими словами та виразами. Крім того, вони дізнаються нову інформацію про англомовну культуру й долають незручність та скутість у спілкуванні нерідною мовою.
Студія творчості й мистецтва
Заняття в студії творчості й мистецтва спрямовані на розвиток в учнів інтересу до творчості та різних видів мистецтва: живопису, скульптури, графіки. Під час занять діти не лише творять, а й знайомляться з жанрами, напрямами, епохами та найвідомішими представниками різних видів мистецтва і їхніми творами. Поринути у світ мистецтва їм також допомагають екскурсії в художні музеї та галереї, які ми для них організовуємо.
Завдяки заняттям в студії, у дітей формується естетичний смак і погляд на світ, розвивається уява, пам'ять, просторове мислення, посидючість.
Заняття в музично-театральній студії
На заняттях в музично-театральній студії діти освоюють майстерність акторів і музикантів: співають, грають на музичних інструментах, виступають на сцені. Крім того, вони знайомляться з творчістю знаменитих композиторів і акторів, відомими музичними творами та театральними постановками.
На заняттях в студії діти вчаться самовиражатися, контролювати голос і міміку, граціозно та пластично рухатися під музику, вести себе впевнено й без сором’язливості перед глядачами.
Гімнастика Хаду
Гімнастика Хаду спрямована на зміцнення каркасу хребта, зв'язок і м'язів, а також поліпшення гнучкості суглобів. Під час вправ у дитини задіюються навіть «сплячі» м'язи, що допомагає збільшити загальну м'язову силу дитини. Крім того, Хаду позитивно впливає на процеси кровообігу і лімфовідтік – активізує і нормалізує їх.
Заняття в басейні 2 рази на тиждень
На заняттях в басейні дітей вчать не боятися перебувати й безпечно поводитися у воді. Під керівництвом тренера з плавання діти освоюють різні способи плавання, техніку глибокого дихання, поступово готуються стрибати й пірнати в басейні.
Плавання сприяє розвитку й зміцненню м'язів дитини, формуванню правильної постави, підтриманню в нормі ваги. Крім того, заняття у воді сприятливо впливають на емоційний стан дитини: вона заспокоюється й отримує позитивні емоції.
Супровід психолога
Кваліфікований психолог Clever Kids допомагає дитині звикнути до школи й інших дітей з першого дня її перебування, якщо раніше вона не відвідувала дитячий садок. На заняттях з психологом діти розвивають такі психічні процеси, як пам'ять, увагу і мислення, вчаться долати труднощі при спілкуванні або в навчанні. Психолог також консультує педагогів і батьків, як зробити процес навчання комфортним для дитини, допомогти їй прийняти нові умови або впоратися з новими емоціями в школі та вдома.
Як проходить день
8:00-8:15
Прихід до школи
З турботою про здоров'я дітей кожен ранок починається з огляду медсестри. Після огляду діти допомагають вчителю підготувати клас до уроків: заточують олівці, розкладають папір, навчальні матеріали на день; поливають квіти.
8:15-8:30
Ранкова гімнастика
Ранкова оздоровча гімнастика заряджає дітей бадьорістю на цілий день. До ранкового комплексу вправ входять: вправи для зміцнення м'язів спини, ніг, профілактики плоскостопості, дихальні вправи, вправи на координацію рухів та інтегроване мислення.
8:30-8:50
Сніданок
Улюблені страви дітей готуються з високоякісної продукції, кожен сніданок сповнений вітамінами та мікроелементами, забезпечуючи дітей енергією на весь день. Вівторок і четвер — сирний сніданок, п'ятниця — день млинців
8:50-9:00
Morning Brain Storm
Привітання, комунікативні ігри, комплекс вправ, що дає настрій на весь день; вправи на розвиток двопівкульного мислення.
9:00-9:15
Agenda/Планування
Планування дня, постановка навчальних завдань по кожному з предметів, узгодження діяльності класу, розподіл обов'язків на день.
9:15-9:30
«Лідер в мені»
Розвиток навичок ефективних людей. Формування навички проактивності, вміння домовлятися, розвиток навичок співпраці – «спочатку прагни зрозуміти, потім бути зрозумілим», думай в дусі «виграв-виграв». Вчимося планувати, розставляти пріоритети – «починай, уявляючи кінцеву мету», «спочатку роби те, що необхідно робити спочатку», аналізувати й виділяти головне. Працюючи в групах над проектами, ми вчимося досягати синергії. Завжди пам'ятаємо про те, щоб «заточувати пилку» – усвідомлено піклуємося про себе, про своє здоров'я й настрій. Розкриваємо свій потенціал й надихаємо інших нашим прикладом.
School Study Skills, або навичка «Вчитися-вчитися»: усвідомлення на якому етапі я перебуваю і який мій наступний крок у навчанні по кожному з напрямків. Постановка й узгодження індивідуальних навчальних завдань.
Важливо: навички Лідер в мені відпрацьовуються протягом дня (уроки, перерви, проекти, прогулянка, спілкування і взаємодія в команді)
9:30-13:00
Уроки за розкладом
Читання, письмо, математика, природознавство, STEAM, фізкультура, мистецтво. Тривалість навчальних блоків 1, 5 год (з перервою на фруктову тарілку). Кожен включає в себе: ознайомлення з новим матеріалом, закріплення пройденого з учителем, самостійну роботу, виконання персоналізованих завдань, проводяться в підгрупах, міні-підгрупах.
Mindfull break, або 5-хвилинки усвідомленості й здоров'я – дихальні вправи, вправи на усвідомлення себе в просторі, концентрацію уваги.
Journal writing – це 15 хвилин щоденних письмових роздумів над цитатами і висловами відомих людей.
Така робота розвиває навички самоаналізу, критичного мислення, розширює кругозір.
У програмі вивчення іноземних мов: англійська «як рідна», німецька / російська (на вибір).
13:00-13:30
Обід
Харчування органічне й збалансоване. Ми пропонуємо дитині повноцінний обід, яка складається з трьох основних страв. Перші страви готуються на овочевому бульйоні, другі страви – тільки з охолоджених м'яса та риби. У нашому меню лише дієтичне м'ясо: кролик, індичка, курка фермерська (вільного вигулу), телятина, а також червона риба. Корисно і смачно.
Крім того, ми можемо запропонувати кілька видів дієт: безлактозну, безглютенову, дієту №5 та вегетаріанську.
13:30-14:00
Ефективне читання або читання в колі.
Формування навички ефективного читання: вчимося усвідомлено читати, працювати з різними текстами, аналізувати прочитане, виділяти ключові слова, основну думку. При кожній роботі з текстом, висловлюємо власне ставлення до прочитаного, висловлюємо різні точки зору.
14:00-15:00
Заняття в студіях згідно з розкладом
(Музично-театральна, студія мистецтва і творчості, логопед, психолог, англійська з носієм мови).
15:00-15:15
Полуденок
Свіжа й запашна випічка, яку так люблять діти.
15:15-16:00
Прогулянка
Це рухливі ігри, катання на велосипедах і самокатах, футбол. Це також спостереження за природою, робота на грядках в літній період, догляд за рослинами. Майданчики безпечні й обладнані екологічними спортивними комплексами.
16:00-17:15
Homework Lab
Вчимося виконувати домашні завдання на закріплення пройденого матеріалу самостійно й усвідомлено, без участі дорослих, слідуючи алгоритму виконання домашніх завдань. При виконанні розвиваємо навички School Study Skills/навичка «Вчитися-вчитися»: самостійно шукаємо інформацію —працюємо зі словниками, довідковою літературою, медіапродуктами. Вчимося працювати з таблицями, графіками, діаграмами, складати ментальні карти, працювати з підручником і зошитами.
17:15-17:30
Рефлексія дня
Коло рефлексії: ппідбиття підсумків дня. Аналіз виконаних завдань: що вдалося, над чим важливо ще попрацювати, коригуємо терміни навчальних завдань. Фіксуємо, що особливо порадувало протягом дня, особистісні успіхи, успіхи у взаємодії. Заповнення Agenda/Щоденника.
17:30-18:00
Вечеря
У нашому меню лише дієтичне м'ясо: кролик, індичка, курка фермерська (вільного вигулу), телятина, а також червона риба. Корисно і смачно.
18:00-19:00
Мій вибір / Прогулянка і прощання
Дитина відвідує додаткові студії: балет, хіп-хоп, художня гімнастика, айкідо, шахи або гуляє на вулиці.
Ціни і схеми оплати на 2024-25 н.р.
Варіанти оплати
Освітня програма з 01.09.2024 по 31.05.2025
Літня програма з 01.06.2025 по 08.08.2025
Щорічний внесок відсутній
Основна програма при одному платежі
366,300 UAH
Літня програма
36,630 UAH*
Літня програма
36,630 UAH*
Щорічний внесок відсутній
Основна програма при 4-х платежах
386,650 UAH
96,663 UAH
96,663 UAH
96,663 UAH
96,663 UAH
Літня програма
36,630 UAH*
Літня програма
36,630 UAH*
Щорічний внесок відсутній
Основна програма при 9-ти платежах (по 43,549 UAH)
391,941 UAH
Літня програма
36,630 UAH*
Літня програма
36,630 UAH*
*Літня програма 36,630 UAH до 01.09.2024 р., після - 48 840 UAH
**Сума вартості контракту є еквівалентом доларів США за бюджетним курсом договору гривні до долара США - на рівні 40,70 ГРН/доларів США. Даний курс використаний для державного бюджету, та відображає реальну індексацію витрат, які зросли протягом року, також курс корелює з індексом споживчих цні по загальній категорії освіти (112,7)
Ціни і схеми оплати на 2023-24 н.р.
Варіанти оплати
Освітня програма з 01.09.2023 по 31.05.2024
Літня програма з 01.06.2024 по 02.08.2024
Щорічний внесок відсутній. Фіксований курс 36,5686
Основна програма при одному платежі
9 000$
Літня програма
1 200$
Літня програма
1 200$
Щорічний внесок відсутній. Фіксований курс 36,5686
Основна програма при 4-х платежах
9 500$
2 375$
2 375$
2 375$
2 375$
Літня програма
1 200$
Літня програма
1 200$
Щорічний внесок відсутній. Фіксований курс 36,5686
Основна програма при 9-ти платежах (по 1 070$)
9 630$
Літня програма
1 200$
Літня програма
1 200$
Важлива інформація для мам і тат
М'яка адаптація до школи
Якщо ви сумніваєтеся, чи сподобається дитині в приватній початковій школі Clever Kids, ми хочемо вас заспокоїти. Завдяки розробленій нами процедурі м’якої адаптації - злагоджені спільні дії психолога, педагогів і батьків – дитина налаштовується на відвідування школи протягом 2-6 тижнів без психоемоційних травм. Ми допомагаємо дитині опанувати свої емоції та показуємо, що у нас в школі весело та цікаво.
Ведемо електронні щоденички
Бути в курсі життя дитини у приватній школі Clever Kids на Оболоні вам допоможе електронний щоденник. У ньому наші педагоги фіксують всі найцікавіші моменти та успіхи кожного вихованця. Також там описують складнощі, які виникли в процесі навчання або особливості поведінки, що потребують уваги та втручання батьків.
Самостійність і відповідальність
До учнів школи наші педагоги ставляться як до «маленьких великих особистостей». За ними доглядають, але не заважають бути самостійними: вони самі вибирають місце для занять і складають робочий план на день. Їх також вчать відповідати за власні рішення і вчинки. Таке поважне ставлення сприяє тому, що діти ростуть впевненими та добре засвоюють основи тайм-менеджменту.
Чистота і гігієна - на вищому рівні
У стінах приватної школи панує чистота та гігієна - кілька разів на день ми прибираємо та дезінфікуємо приміщення, меблі та дидактичні матеріали. Діти також допомагають нам підтримувати порядок в школі, стежачи за чистотою свого робочого місця. Наші педагоги слідкують за тим, щоб дитина дбала про свій зовнішній вигляд і дотримувалася правил особистої гігієни.
Мама, тато, йдемо в Clever Kids!
Відгуки
Дякую Юлія за таку фантастичну ідею. Коли, я почула про формат новорічних свят, я була не просто здивована.... я згадала всі наші попередні казкові свята, які проходили в дивовижній атмосфері, єдине питання було - навіщо змінювати? Було розчарування. Я не розуміла, як це буде. Коли моя донечка отримала слова ( а це була проза, не вірш....) я була в розпачі. Як це можливо вивчити, це не цікаво!!! Але коли я побачила оченята сповнені радості та гордості за те, що вона буде артисткою, а її роль Дівчинка Герда, я здивувалася, але все одно була впевнена, що після свята, я скажу, що цей формат не цікавий!!! І ось свято!!! Це було щось неймовірне!!!! Кожна дитина відчула себе артистом, кожен не просто розказував вивчені слова, всі діти отримували задоволення, а це головне!!!! Дякую вихователям, які провели титаничну роботу. Дякую за декор садочка, він був неймовірний!!! Хотілось сказати, що цей формат не сподобався, але ні. Як завжди Ви зуміли здивувати!!!! Дякую Вам за те, що не зважаючи на те, що Ви найкращій садок, не заспокоюєтесь, застосовуєте нові формати, дивуєте. Дякую всій команді садочку, Ви найкращі!!!
Анна Василенко
Нашей интернациональной семье выдалось несколько раз переезжать, меняя города и страны. В связи с этим нашему сыну Алексу (5 лет) пришлось три раза менять детские садики. Clever Kids, бесспорно, самый лучший из всех. Здесь мы получили высокий профессионализм персонала, индивидуальный подход к каждому ребенку, бережное, внимательное отношение педагогов, отличное питание, интересные развивающие занятия, наличие бассейна, регулярные беседы с преподавателями и психологом о развитии ребенка и многое другое. У Алекса здесь много друзей и он обожает педагогов. Благодарим педагогов Discovery B Татьяну, Анастасию и Катерину за заботу и тепло, которым они изо дня в день окружают детей! Процветания и развития этому прекрасному детскому садику!
Раньше смотрела с детьми их любимых "Малышариков" и задавалась вопросом: а где же своим двум найти такой вот садик с качественным пространством, корректными педагогами и грамотным подходом к потребностям и потенциалу каждого малыша… Ну вообщем все как демонстрирует этот мультфильм, создавая противоречие нашей реальности. И вот оно… Испробовав различные варианты государственных и исследовав разные частные садики, Clever Kids дал сразу же ответ поставленной задаче, а вместе с этим развеял миф о том, что не только в Европе, но и у нас есть достойное дошкольное образование. Реально очень тяжело изложить кратко весь восторг этому садику. Так и хочется пройтись отдельно по всем пунктам качества: педагоги-питание-воспитание и т.д., но весь отзыв выливается в оду или в статью, которую, боюсь, могут к бескорыстному мнению и не зачислить :) Одним предложением, Clever Kids – это не просто детский сад, а Центр Формирования Интеллигентного Поколения, которое умеет слушать, слышать, толерантно договариваться и другие черты, которые малышам закладывают с детства не сколько для лидерства, но для качества души и ясности рассудка. Для всех, кто ищет свой детский сад, искренне советую всего один раз прийти в Clever Kids. Уверена, задержитесь здесь надолго. Здесь точно найдете душевное спокойствие родительского образовательного долга и подарите радость детям каждое утро на позитиве бежать в садик. :)
Наш любимый детский сад! Платон ходит сюда 3 года и любовь к саду за это время только растет. Главный показатель – ребенка сложно забрать в 19:00 с территории сада домой :-). Спасибо большое основателям, директору Людмиле, воспитателям (Елена, Наташа, Анастасия, Татьяна, Катя...), няням, педагогам, логопеду, психологу, поварам и всем, кого не упомянула, за душевность, отзывчивость, за добрую, комфортную атмосферу! Вы – прекрасны! Вы делаете важный вклад в будущее нашей страны!
Olha Kutsovska
Всем добрый день. Хотим поблагодарить команду Clever Kids и, особенно, воспитателей группы Evreka за любовь, заботу и развитие нашей доченьки Соломии. Мы весь год со спокойным сердцем приводили ребенка в сад, не прекращая радоваться и восхищаться ее успехам! Всегда опрятную, довольную, сытую:-) и счастливую мы забирали ее домой и готовились дома к новому дню в Clever Kids. Ежедневный фотоотчет в детском дневнике, согласованное меню, плавание, праздники и конференции с родителями наполняли не только жизнь ребенка, но и нашу. Большое спасибо нашим девочкам: Лиле, Вале, Алине, Ане, Оксане, Лене и Оле. С вами всегда было спокойно оставлять Солю!!!! Мы будем очень сильно по вам скучать!!!!
Мы перешли в Сlever Kids, когда сыну было 5 лет – ровно год назад. И за этот год мы увидели колоссальное развитие и глубокие знания у Марка, а главное – интерес ко всему новому. Наличие бассейна очень подкупает, ведь при всей загруженности и родителей, и ребенка совсем нет времени отдельно возить на занятия. Марк за год отлично научился плавать и у него абсолютно нет страха воды). Также я благодарна психологу сада Полиновской Виктории за беседы и готовность проработать необходимые моменты в адаптации ребенка. На сегодняшний день мы приняли решение остаться в школе при Clever Kids. Спасибо за заботу, знания и поддержку нашего ребенка. С благодарностью, родители Сушко Марка, 6 лет.
Анна Василенко
Aleksandra Goldys
Антонина Дубограй
Olha Kutsovska
Anna Rud
Anna Sushko
Зареєструватися
11