Студії та секції

Інтелектуальні, творчі та спортивні студії та секції, зібрані під одним дахом

Все під одним дахом
Щоб кожен малюк міг розвиватися у фізичному, творчому та інтелектуальному плані, при цьому знайшовши заняття собі до душі, крім базових, він може вибрати заняття в різних додаткових студіях і секціях, зібраних під одним великим дахом Clever Kids.
Ступінь підготовки дозволяє дитині після закінчення нашого садка-школи продовжити заняття в спеціалізованій школі або секції за обраним напрямом на високому рівні.
Творчі студії
Музично-театральна студія
У музично-театральній студії діти знайомляться з різними музичними інструментами й напрямами, вивчають творчість знаменитих композиторів і акторів та самовиражаються: співають, танцюють, приміряють різні образи. А також вчаться грати на різних музичних інструментах, керувати своєю мовою і мімікою, бути природними на сцені та перед глядачами.
Студія мистецтва і творчості
Знайомимо малюка зі світом великого мистецтва: видами, жанрами, епохами, знаменитими художниками, скульпторами та їхніми творами. І, звичайно ж, творимо, використовуючи різноманітні техніки роботи, розвиваємо моторику рук, просторове мислення і уяву.
Хореографія
Мистецтво танцю розвиває в дітях здатність відчувати своє тіло і виражати себе через рухи. Уміння граціозно рухатися й імпровізувати на сцені робить дитину більш впевненою у собі, усунувши фізичну і психологічну сором'язливість та скутість.
Балет
Усі вправи в нашій студії балету підносяться через образи, що робить заняття веселими й захоплюючими для дітей. Заняття балетом розвивають у дітей координацію рухів, любов до класичної музики, почуття ритму і вміння витончено та пластично рухатися.
Спортивні секції
Дитячий басейн
На заняттях з плавання дитину навчать плавати різними стилями, не боятися води і безпечно поводитися в ній. Регулярні навантаження у воді допоможуть їй зміцнити м'язи, підтримувати в нормі свою вагу, позбутися зажимів у тілі.
Шахи
Граючи в шахи, дитина вчиться мислити логічно, аналізувати ситуацію та приймати стратегічні й тактичні рішення, а також прораховувати розвиток ситуації на кілька кроків вперед.
Спортивна акробатика
Цей вид спорту – відмінний вибір для дітей, які не уявляють і дня без руху. Стрибаючи, перекидаючись і виконуючи різні акробатичні елементи, діти розвивають свій вестибулярний апарат, гнучкість і спритність, а також вчаться долати перешкоди в досягненні цілей.
Оздоровча фізкультура
Заняття в секції оздоровчої фізкультури допомагають дітям розвинути гнучкість і зміцнити опорно-руховий апарат, сформувати правильну поставу. Крім того, діти вчаться правильно бігати, стрибати й виконувати нескладні спортивні елементи.
Художня гімнастика
Художня гімнастика – це спорт, поєднаний з мистецтвом танцю. На заняттях діти не тільки розвивають своє тіло, а й вчаться слухати і чути музику, а також красиво виконувати під неї гімнастичні елементи.
Айкідо
Мистецтво Айкідо направлено як на фізичний, так і ментальний розвиток дитини. Воно вчить її керувати не тільки своїм тілом, а й емоційним стан. Крім того, Айкідо допомагає дитині стати більш дисциплінованою і впевненою у собі.
Хаду
Гімнастика Хаду, заснована на принципах йоги, була придумана грузинським майстром Звядом Арабулі. Вона орієнтована на зміцнення опорно-рухового апарату і розвиток дихальної системи дитини.
Интелектуальні студії
Clever English/Заняття з носіями мови
Займаючись з носієм мови, діти занурюються в мовне середовище і долають сором’язливість у спілкуванні з іноземцями. Слухаючи живу мову, малюки розвивають здатність сприймати на слух, розуміти й правильно говорити англійською, збагачують свій словниковий запас реальною регулярно вживаною лексикою.
Супровід дитячих фахівців
Супровід логопеда
Логопед зуміє вчасно помітити й скоригувати труднощі в мові, читанні й письмі дитини за допомогою різних спеціальних вправ. А в більш складних випадках порушення мови – підключить до роботи з дитиною психолога. Крім того, логопед підготує дитину до майбутнього навчання в школі, розвинувши у неї зорове і слухове сприйняття, пам'ять та мислення.
Заняття з психологом
Наш психолог допомагає дітям адаптуватися до нових умов, подолати психологічні труднощі, підготуватися до співбесіди і навчання в школі. Він дає рекомендації педагогам, як краще побудувати процес навчання для кожної дитини, а батькам – як знайти спільну мову зі своїм малюком. Адже важливо, щоб і батьки, і педагоги виховували дитину в одній системі та діяли на її благо.
Мама, тато, йдемо в Clever Kids!
Відгуки
Дякую Юлія за таку фантастичну ідею. Коли, я почула про формат новорічних свят, я була не просто здивована.... я згадала всі наші попередні казкові свята, які проходили в дивовижній атмосфері, єдине питання було - навіщо змінювати? Було розчарування. Я не розуміла, як це буде. Коли моя донечка отримала слова ( а це була проза, не вірш....) я була в розпачі. Як це можливо вивчити, це не цікаво!!! Але коли я побачила оченята сповнені радості та гордості за те, що вона буде артисткою, а її роль Дівчинка Герда, я здивувалася, але все одно була впевнена, що після свята, я скажу, що цей формат не цікавий!!! І ось свято!!! Це було щось неймовірне!!!! Кожна дитина відчула себе артистом, кожен не просто розказував вивчені слова, всі діти отримували задоволення, а це головне!!!! Дякую вихователям, які провели титаничну роботу. Дякую за декор садочка, він був неймовірний!!! Хотілось сказати, що цей формат не сподобався, але ні. Як завжди Ви зуміли здивувати!!!! Дякую Вам за те, що не зважаючи на те, що Ви найкращій садок, не заспокоюєтесь, застосовуєте нові формати, дивуєте. Дякую всій команді садочку, Ви найкращі!!!
Анна Василенко
Нашей интернациональной семье выдалось несколько раз переезжать, меняя города и страны. В связи с этим нашему сыну Алексу (5 лет) пришлось три раза менять детские садики. Clever Kids, бесспорно, самый лучший из всех. Здесь мы получили высокий профессионализм персонала, индивидуальный подход к каждому ребенку, бережное, внимательное отношение педагогов, отличное питание, интересные развивающие занятия, наличие бассейна, регулярные беседы с преподавателями и психологом о развитии ребенка и многое другое. У Алекса здесь много друзей и он обожает педагогов. Благодарим педагогов Discovery B Татьяну, Анастасию и Катерину за заботу и тепло, которым они изо дня в день окружают детей! Процветания и развития этому прекрасному детскому садику!
Раньше смотрела с детьми их любимых "Малышариков" и задавалась вопросом: а где же своим двум найти такой вот садик с качественным пространством, корректными педагогами и грамотным подходом к потребностям и потенциалу каждого малыша… Ну вообщем все как демонстрирует этот мультфильм, создавая противоречие нашей реальности. И вот оно… Испробовав различные варианты государственных и исследовав разные частные садики, Clever Kids дал сразу же ответ поставленной задаче, а вместе с этим развеял миф о том, что не только в Европе, но и у нас есть достойное дошкольное образование. Реально очень тяжело изложить кратко весь восторг этому садику. Так и хочется пройтись отдельно по всем пунктам качества: педагоги-питание-воспитание и т.д., но весь отзыв выливается в оду или в статью, которую, боюсь, могут к бескорыстному мнению и не зачислить :) Одним предложением, Clever Kids – это не просто детский сад, а Центр Формирования Интеллигентного Поколения, которое умеет слушать, слышать, толерантно договариваться и другие черты, которые малышам закладывают с детства не сколько для лидерства, но для качества души и ясности рассудка. Для всех, кто ищет свой детский сад, искренне советую всего один раз прийти в Clever Kids. Уверена, задержитесь здесь надолго. Здесь точно найдете душевное спокойствие родительского образовательного долга и подарите радость детям каждое утро на позитиве бежать в садик. :)
Наш любимый детский сад! Платон ходит сюда 3 года и любовь к саду за это время только растет. Главный показатель – ребенка сложно забрать в 19:00 с территории сада домой :-). Спасибо большое основателям, директору Людмиле, воспитателям (Елена, Наташа, Анастасия, Татьяна, Катя...), няням, педагогам, логопеду, психологу, поварам и всем, кого не упомянула, за душевность, отзывчивость, за добрую, комфортную атмосферу! Вы – прекрасны! Вы делаете важный вклад в будущее нашей страны!
Olha Kutsovska
Всем добрый день. Хотим поблагодарить команду Clever Kids и, особенно, воспитателей группы Evreka за любовь, заботу и развитие нашей доченьки Соломии. Мы весь год со спокойным сердцем приводили ребенка в сад, не прекращая радоваться и восхищаться ее успехам! Всегда опрятную, довольную, сытую:-) и счастливую мы забирали ее домой и готовились дома к новому дню в Clever Kids. Ежедневный фотоотчет в детском дневнике, согласованное меню, плавание, праздники и конференции с родителями наполняли не только жизнь ребенка, но и нашу. Большое спасибо нашим девочкам: Лиле, Вале, Алине, Ане, Оксане, Лене и Оле. С вами всегда было спокойно оставлять Солю!!!! Мы будем очень сильно по вам скучать!!!!
Мы перешли в Сlever Kids, когда сыну было 5 лет – ровно год назад. И за этот год мы увидели колоссальное развитие и глубокие знания у Марка, а главное – интерес ко всему новому. Наличие бассейна очень подкупает, ведь при всей загруженности и родителей, и ребенка совсем нет времени отдельно возить на занятия. Марк за год отлично научился плавать и у него абсолютно нет страха воды). Также я благодарна психологу сада Полиновской Виктории за беседы и готовность проработать необходимые моменты в адаптации ребенка. На сегодняшний день мы приняли решение остаться в школе при Clever Kids. Спасибо за заботу, знания и поддержку нашего ребенка. С благодарностью, родители Сушко Марка, 6 лет.
Анна Василенко
Aleksandra Goldys
Антонина Дубограй
Olha Kutsovska
Anna Rud
Anna Sushko
Зареєструватися
11