Харчування

Тато нашої сім’ї та один зі співзасновників Clever Kids Сергій Борисович приділяє харчуванню наших вихованців стільки уваги, що з ним можуть конкурувати хіба шефи найпреміальніших ресторанів. І все ж наша їжа в результаті все одно виявиться найкращою. Чому? Шеф-кухарі ресторанів готують їжу для їжі, займаються «мистецтвом заради мистецтва», ми ж куховаримо для наших дітей, яких любимо і бачимо щодня. Загальновідомо, що за інших рівних умов їжа смачніша тоді, коли готується з любов’ю.

Меню в нашому дитячому садку максимально різноманітне та ідеально збалансоване для дитини дошкільного віку, завдяки чому діти отримують всі необхідні поживні речовини, вітаміни, макро- та мікроелементи. В якості джерела білка, необхідного для росту, ми вживаємо тільки охолоджені (в жодному випадку не заморожені) продукти: дієтичне м’ясо кролика, індички, телятину та червону рибу. Джерелом енергії для дітей служать багаті на повільні вуглеводи органічні крупи, а також італійські макаронні вироби з твердих сортів пшениці. Для приготування страв використовуються оливкові олії найвищої якості. Більшість страв готуються в духовій шафі, завдяки чому зберігається багатий смак, втрачається менше вітамінів і травна система дітей не перевантажується шкідливими речовинами.

Тетяна

Тетяна – талановитий кухар. В її руках звичайні продукти перетворюються на незабутні смаколики. Її натхнення – джерело щоденних радісних сюрпризів для всіх малюків!

Про нашу випічку слід би було написати коли вже не поему, то хоча б сонета! І Ви зрозумієте чому, спробувавши наші рогалики, булочки, печиво, хліб, пиріжечки і багато чого іще. Вироби у нас добрі настільки, наскільки може бути доброю лиш домашня випічка – тепла, духмяна, щодня свіжа.

Ми бажаємо прищепити дітям естетичний та пізнавальний погляд на харчування, тому раз на тиждень у Clever Kids проводяться дні тематичної кухні – італійської, української, німецької, французької.  Ваша дитина потребує спеціальної дієти? Ми потурбуємося і про це.

За індивідуальним запитом батьків ми пропонуємо різні дієти для Ваших дітей: дієта5, безмолочна дієта, вегетаріанська дієта. Батькам можна ознайомитися з усіма дієтами на найближчі 2 тижні і вибрати те, що підходить дитині.

Ми дотримуємося режиму п’ятиразового харчування: діти отримують сніданок, фруктову тарілку на другий сніданок, обід, полуденок і вечерю. Ціна харчування включена у вартість занять у групах.

Ось так виглядає наше щоденне меню в Clever Kids.