Індивідуальний підхід

Максимум можливостей і жодних шаблонів, комплексність і систематичність — основа програми індивідуального підходу в Clever Kids. Що цікаве малюкові і що у нього виходить, що його захоплює і які знання засвоюються ним найефективніше — для кожного вихованця ми розробляємо індивідуальну програму.

В її основі лежить навчальний план для всієї вікової групи. Кілька перших тижнів дитина адаптується до занять, розпорядку та колективу.  Педагог та психолог з’ясовують, хто що знає, чим цікавиться, як засвоює інформацію. Так складається індивідуальний план розвитку дитини, де враховано її темпи, знання та здібності і створено передумови для максимально продуктивних занять.

За таким самими принципом підбираються студії. Спочатку діти відвідують усі заняття. А на основі виявлених нахилів ми створюємо індивідуальну програму спорту та студій, що найповніше розкривають потенціал малюка. Ось наприклад, якщо фізкультура та зарядка є обов’язковими для всіх, то хореографія, айкідо, балет, гімнастика та  плавання підбираються для кожного окремо. Так само і з творчими студіями, музикою, театром і вокалом.   

Складений план навчання обговорюється з батьками, корегується в процесі і відображається в онлайн-щоденникові разом із досягненнями дитини, подіями, фотографіями та цікавими історіями, без яких у нашому садку не минає жодного дня.