Керівництво

#
#
#
Юлія Демиденко - психолог, педагог, генератор ідей і любляча мама

«Отримавши освіту в Україні та США, я працювала і паралельно навчала студентів і дорослих людей, допомагаючи їм побудувати успішну кар'єру. Тоді побачивши, що багато хто з моїх підопічних відчуває банальний страх перед чимось новим і невизначеність у своїх пріоритетах, я зрозуміла, що ці проблеми родом з дитинства. І вирішила якось вплинути на ситуацію. Відкривши для себе цілісну педагогічну систему Монтессорі, в 2003 році я створила центр розвитку дитини. А в 2011 році наша сім'я відкрила унікальний дитячий садок Clever Kids, заснований на авторській clever-концепції у навчанні.

Я постійно вдосконалюю свої знання і досвід в області щасливого батьківства, відвідую конференції і семінари в Європі і США. Сьогодні я консультант в підготовці до пологів, сертифікована дула і інструктор по методу HypnoBirthing (навчалася у автора методу Мері Ф. Монган, США), а також бізнес-консультант у створенні освітніх проектів різних напрямів і масштабів. Але насамперед я мама чотирьох унікальних дітей. І всі знання, які я отримую, застосовую на благо своєї сім'ї».

Сергій Борисович Демиденко - головний стратег і глава сім'ї

«Для мене шлях до створення якісно нової концепції сучасної освіти розпочався з усвідомленого бажання творити цікавий, радісний і безпечний простір для власних дітей, де вони змогли б захоплено пізнавати світ і максимально розкритися».

Цьому передували роки напруженої роботи як у професійній сфері, так і над собою. Фізик за освітою, після аварії на ЧАЕС працював там добровільно деякий час, Сергій Борисович потім пробував себе в різних сферах бізнесу. Коли в сім'ї з'явилися маленькі діти, Сергій Борисович усвідомив своє справжнє покликання. Це і підштовхнуло до вивчення кращого світового досвіду в галузі освіти і виховання і втілилося у створенні унікального дитячого садка Clever Kids.

«Наша clever-концепція в навчанні прекрасно інтегрується у державну систему освіти, але найголовніше: діти з радістю отримують знання, відкриваючи в собі нові можливості».

Сьогодні Сергій Борисович повністю поглинений своєю справою, яка за сумісництвом є і улюбленим захопленням. Правда, є у нього одна пристрасть – кулінарія. Сергій Борисович відвідує майстер-класи відомих шеф-кухарів і з великим задоволенням готує для своїх рідних та друзів. В іншому ж кожну вільну хвилину він присвячує родині, саморозвитку та реалізації нової концепції сучасної освіти.

Ілля Демиденко - спеціаліст з фінансів та просування

«Як по-іншому займатися освітою, якщо не сім'єю? По-моєму, такий бізнес вимагає, щоб їм займалася сім'я.

Я вірю, що все випадкове відбувається не так вже випадково. І найчастіше саме такі, а не заплановані події стають переломними в житті».

Хоча свій шлях до самореалізації Ілля почав з обдуманого та зваженого вчинку. У 12 років прийняв рішення навчатися в Англії, і батьки підтримали його. Так Ілля став учнем Durlston Court Sсhool, потім – Bryanston School. Закінчивши школу, вивчав соціальні науки в Durham University, одному з найстаріших університетів Англії. Диплом з маркетингу отримав в Україні.

«У пошуках справжнього покликання, я жив у різних країнах світу – від Іспанії до Австралії. Але з часом зрозумів, що хочу реалізуватися і застосувати накопичений досвід у важливій і цікавій для себе справі саме в Україні».

Таким ділом став сімейний освітній бізнес. Тут Іллі також згодився особистий досвід навчання за кордоном, завдяки якому в Clever Kids з'явилося багато цікавих «побутових» нововведень. Ілля з задоволенням присвячує час розвитку освітніх проектів, знаходячи підтримку і натхнення вже і у своїй власній родині, в якій підростає донька Софія.