від 3 до 5 років

Discovery

Роботу у класі організовано таким чином, щоб діти могли повною мірою проявити самостійність та ініціативність, притаманну цьому вікові.  Спілкуючись із малечею, ми спонукаємо її до формування власної думки – сміливої і чіткої. Уроки та проектні роботи з математики, основ ботаніки, географії, астрономії, розвитку мовлення та грамоти організовані так, щоби повною мірою наситити неймовірну цікавість дітей, властиву цьому вікові. Також практикуються спеціальні дихальні техніки та вправи, що стимулюють роботу обох мозкових півкуль, сприяють розкриттю особистісного потенціалу дитини і здатності нестандартно мислити. Особлива увага приділяється розвиткові комунікативних навичок, тобто вмінню домовлятися, шукати компромісів, допомагати іншим, гратися й працювати разом.

Навчання відбувається з понеділка по пятницю з 08:00 до 19:00. У класі навчається до 20 осіб, з дітьми працюють старший педагог, педагог, англомовний педагог та помічник.

У вартість входить п’ятиразове харчування, уроки плавання двічі на тиждень, робота логопеда та психолога, заняття в студіях англійської мови, творчості, хореографії, музики, оздоровчої фізкультури, театру. Можливі заняття в студіях айкідо, балету, художньої гімнастики, а також у мультстудії за додаткову плату.

Наш дитячий садочок дозволяє батькам віддалено слідкувати за тим, як живе й розвивається, над чим працює і чого досягає їхня дитина. Для цього ми маємо електронні щоденники, де педагог фіксує цікаві моменти та важливі події в заняттях кожного вихованця. Ви завжди в курсі успіхів своєї дитини. Крім цього, педагог і психолог проводять індивідуальні батьківські конференції, де обговорюються досягнення дитини та подальші плани її навчання та розвитку.

Варіанти оплати 2016-2017 навчальний рік
Discovery

Розклад занять

ПонеділокУвеличить

ВівторокУвеличить

СередаУвеличить

ЧетвергУвеличить

П'ятницяУвеличить

*Вартість Студій не включено до загальної вартості навчальної програми