від 1.6 до 3 років

Eureka

У цьому класі малюк розширює власні кордони у сприйнятті світу, активно розвиває мовлення, мислення, сенсорне сприйняття, вчиться взаємодіяти з іншими дітьми та дорослими, набуває перших навичок самообслуговування, знайомиться з правилами роботи й поведінки.

У класі працюють старший педагог, англомовний педагог та помічник: читаючи дітям книжки й обговорюючи з ними прості ситуації та події, вони допомагають вихованцям  розвивати мовлення та виробляти правильну вимову, крім того, знайомлять їх з основами математики та навичками практичного життя. Працюючи з предметами різної величини, форми й кольору, діти розвивають координацію, сенсорне сприйняття та дрібну моторику, вчаться планувати та систематизувати свою роботу. Так розвиваються їхні організаторські здібності.

Навчання відбувається з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 18:00; у класі навчається до 15 осіб.

До вартості входить п'ятиразове харчування, уроки плавання двічі на тиждень, заняття у студіях творчості, англійської мови, хореографії, музики та оздоровчої фізкультури.

Наш дитячий садочок дозволяє батькам віддалено слідкувати за тим, як живе й розвивається, над чим працює і чого досягає їхня дитина. Для цього ми маємо електронні щоденники, де педагог фіксує цікаві моменти та важливі події в заняттях кожного вихованця. Ви завжди в курсі успіхів своєї дитини. Крім цього, педагог і психолог проводять індивідуальні батьківські конференції, де обговорюються досягнення дитини та подальші плани її навчання та розвитку.

Варіанти оплати 2016-2017 навчальний рік
Eureka

Розклад занять

ПонеділокУвеличить

ВівторокУвеличить

СередаУвеличить

ЧетвергУвеличить

П'ятницяУвеличить