від 5 до 7 років

Explorer

Початок навчання у школі – один з найважливіших рубежів, які чекають на дітей дошкільного віку. Головна мета класу Explorer – підготувати дітей до того, щоб їхній перший крок у «великий світ» був зроблений упевнено та з інтересом. Вони вивчають логіку, математику, читання, грамоту, письмо, систематизуючи та узагальнюючи знання й навички, набуті в класі Discovery.  До того ж тепер у дітлахів є заняття в лабораторії, де проводяться фізичні й хімічні досліди, вивчається живий світ. 

В основі класних занять лежить метод проектів та індивідуальних планів, коли діти самостійно та свідомо обирають матеріал, а також роботу, її місце і тривалість. Ми заохочуємо вихованців до розвитку уяви: вони вигадують найнеймовірніші історії, мандрують у найвіддаленіші світи. А потім переносять їх на папір у вигляді ескізів архітектурних споруд, технічних конструкцій, сюжетів.

За допомогою спеціальних вправ та дихальних практик у дітей стимулюється робота обох мозкових півкуль, що сприяє творчому вирішенню найрізноманітніших завдань. Логопед і психолог турбуються про те, щоб наші «випускники» йшли до школи з правильно поставленим мовленням, були готові не тільки інтелектуально, а й психологічно. 

Діти навчаються з понеділка по пятницю, з 8:00 до 19:00. У класі до 20 осіб, із дітьми працюють старший педагог, педагог, англомовний педагог та помічник.

У вартість входить п’ятиразове харчування, уроки плавання двічі на тиждень, робота логопеда та психолога, заняття в студіях англійської мови, творчості, хореографії, музики, оздоровчої фізкультури, театру. Можливі заняття в студіях айкідо, балету, художньої гімнастики та в мультстудії за додаткову плату.

Наш дитячий садочок дозволяє батькам віддалено слідкувати за тим, як живе й розвивається, над чим працює і чого досягає їхня дитина. Для цього ми маємо електронні щоденники, де педагог фіксує цікаві моменти та важливі події в заняттях кожного вихованця. Ви завжди в курсі успіхів своєї дитини. Крім цього, педагог і психолог проводять індивідуальні батьківські конференції, де обговорюються досягнення дитини та подальші плани її навчання та розвитку.

Варіанти оплати 2016-2017 навчальний рік
Explorer

Розклад занять

ПонеділокУвеличить

ВівторокУвеличить

СередаУвеличить

ЧетвергУвеличить

П'ятницяУвеличить

*Вартість Студій не включено до загальної вартості навчальної програми