Здоровий сон

Вкласти дитину спати – справжнє мистецтво, де навіть дрібна деталь здатна звести купу зусиль нанівець. Але ж сон для дітей так само важливий, як і навчання: він відновлює сили, дозволяє зняти емоційну напругу та дає відпочинок мозку. Тому так важливо створити для дітлашні здорові умови для повноцінного сну.

З цією метою ми облаштували окрему спальню, де кожен вихованець має власне ліжечко зі спеціальним дитячим матрасиком, який запобігає розвитку сколіозу. Ліжечка, постільна білизна і матрасики виготовлено з екологічно чистих матеріалів, зокрема, матрасики зроблені з льону, який має протиалергенні та антисептичні властивості.

Щоб малятам дихалося легко й вільно, в кімнаті підтримується оптимальна для сну температура, сюди постійно надходить свіже повітря, яке за необхідності додатково зволожується. Затишок і заспокійливу атмосферу ми створюємо за допомогою тканинних ролетів, що притлумлюють денне світло; крім того, тихо звучить спокійна музика, звуки природи і колискові. Приємно щоразу милуватися результатами наших зусиль: після сну дітки виходять чудово відпочилими і готовими до нових знань!