Спорт

У дошкільному віці важливо приділяти увагу не тільки інтелектуальному, але й фізичному розвиткові дитини. Адже саме в цей період дитяче тіло формується найінтенсивніше. Тому ми у Clever Kids розробили програму фізичного розвитку та виховання малят. Серед різноманітних спортивних студій та заходів обов'язково знайдуться такі, що зацікавлять вашу дитину, і вона залюбки займатиметься і досягатиме успіхів.

День у садку розпочинається з ранкової гімнастики, що заряджає дитину радістю та завзяттям. Кілька разів на тиждень малята займаються гімнастикою, фізкультурою, плаванням та айкідо, таким чином, денний графік фізичного навантаження вихованців укомплектований та збалансований. Заняття відбуваються у спеціально обладнаному спортзалі та на вуличному стадіоні. Навесні та влітку діти катаються на самокатах та велосипедах, грають у футбол. Узимку ми теж намагаємося активно проводити час на свіжому повітрі, катаючись на санчатах, кидаючись сніжками та влаштовуючи конкурси з ліплення сніговиків.

Наш басейн підходить навіть для немовлят: приміщення оснащене особливою, безпечною для дітей системою знезараження, а сам басейн – системою очищення води. У класі «Евріка» для малят від 1,6 до 3 років є куточок рухової активності для ігор, розвитку крупної моторики та координації. 

#
#
#
Дітки катаються на самокатах у дворі Clever Kids

Командні ігри на свіжому повітрі

Плавання в літньому басейні