Студії

Айкідо

Студії. Приватний дитячий садок Clever Kids в Києві.Айкідо в Clever Kids веде володар другого дану Айкідо Айкікай Іван Пахнюк. Серед усього розмаїття бойових мистецтв ми не випадково обрали саме айкідо: у ньому відсутні спаринги, тут діти вчаться позитивних, неагресивних відносин зі світом, впевненості в собі, вміння концентруватися та досягати наміченого. Засновник айкідо Уесіба казав так: скільки людей – стільки й айкідо. Саме тому на наших заняттях ми розвиваємо як особистість дитини, так і її здатність поважати інших.

На фізичному рівні айкідо справляє комплексний благотворний вплив: покращує роботу всіх органів та систем організму, формує правильну поставу, уміння керувати своїм тілом, а також підвищує імунітет дитини.

Заняття тривають 1 годину і проводяться 3 рази на тиждень для вихованців груп Discovery та Explorer, починаючи з 4 років.

Вартість абонемента на один місяць становить 900 грн, вона не включена до загальної вартості навчальної програми.

Іван

За  плечима досвідченого тренера, випускника Національного педагогічного університету, – роки роботи з дитячими та дорослими групами в клубі «Кондей». Іван вірить, що справжня перемога – це перемога над собою, тому намагається виховати в своїх учнях насамперед силу духу.

ГоловнаСтудіїАйкідо