Студії

Підготовка до школи

Студії. Приватний дитячий садок Clever Kids в Києві.Ми ретельно підійшли до підготовки дітей до школи, провівши опитування серед учителів спеціалізованих шкіл і гімназій і з’ясувавши: що ж насправді важливо в першому класі, що саме допомагає дітям легко й безболісно адаптуватися до школи. Виявляється, сприяють органічному вливанню у шкільне життя не тільки знання, але й психологічна готовність, а саме: самостійність, мотивація до навчання, вміння спілкуватися з однолітками й дорослими, здатність концентруватися, логічно мислити, шукати, аналізувати, запам’ятовувати та класифікувати інформацію. 

На заняттях з підготовки до школи діти систематизують та узагальнюють знання, набуті у попередньому класі Discovery, вивчають логіку, основи математики, грамоту, техніки ефективного читання, письмо, основи географії, історії, біології. Наші вихованці особливо радіють із того, що до навчальної програми додаються заняття в лабораторії, де разом із викладачем вони проводять хімічні та фізичні експерименти, щоразу більше дізнаючись про навколишній світ.  І все це – за допомогою сучасних технологій: спеціального навчального програмного забезпечення, ноутбуків та інтерактивної дошки.

В основі згадуваних дисциплін лежить метод індивідуальних планів. Діти самостійно, у відповідності до навчальних планів, свідомо обирають матеріал, місце роботи та її тривалість, а педагог презентує, пояснює та поступово ускладнює завдання, відстежуючи помилки і прогрес. Це помітно підвищує рівень самоорганізації та відповідальності вихованців. 

Заняття з підготовки до школи відбуваються щодня для дітей класу Explorer згідно з розкладом. 

Вартість занять включено до загальної вартості навчальної програми. Можливі індивідуальні заняття вартістю 250 грн. - 45 хвилин.

ГоловнаСтудіїПідготовка до школи