Студії

Психолог

Студії. Приватний дитячий садок Clever Kids в Києві.Дитячий світ не такий безхмарний, як здається. Тому ми намагаємося приділити увагу кожній дитині, зрозуміти і відчути її, а якщо вона вже вміє висловити свої переживання – вислухати і навчити маленьку людину виходити з ситуації переможцем, навіть іноді програючи. 

Різноманітні методики — казкотерапія, арт-терапія, піскова терапія, ігротерапія — допомагають діткам у невимушеній ігровій формі висловити все, що їх тривожить, лякає чи засмучує. Решті-решт, для дитини це можливість усамітнитися, відпочити від колективу, зосередившись на собі, і навчитися вирішувати свої перші складні питання. А коли дитина перебуває в гармонії з собою, то їй набагато легше знаходити спільну мову з іншими. 

Разом із психологом вихованці поступово готуються і до шкільного життя, розвиваючи різні види пам’яті, мислення і мовлення. Тому 
випускники садка спокійно та впевнено проходять співбесіди, легко вступаючи до спеціалізованих шкіл, ліцеїв, гімназій. 

До того ж, знаючи індивідуальність кожної дитини, психолог намагається допомогти рекомендаціями і батькам у подоланні вікових дитячих криз, у побудові конструктивних відносин із маленькою людиною. Бо тільки тоді, коли дорослі одностайні у питаннях виховання, це принесе користь малюкам.

Заняття тривають 30 хвилин і відбуваються 1 раз на тиждень у класах Discovery та Explorer. Для батьків упродовж року проводиться три консультації, вартість яких теж входить до загальної вартості. Додаткові індивідуальні заняття з дітьми або батьківські консультації оплачуються окремо, вартість становить 300 грн.

ГоловнаСтудіїПсихолог