Рецепт геніїв

Що є спільного між нобелівським лауреатом у галузі літератури, президентом США з найвищим IQ, оскароносним актором, людиною, що сформувала обличчя сучасного комп’ютерного світу, і творцем найзнаменитішої інтернет-пошукової системи на планеті? Усе просто: Габріель Гарсіа Маркес, Білл Клінтон, Джордж Клуні, Білл Гейтс, Сергій Брін та багато інших видатних особистостей в дитинстві виховувалися за системою Монтессорі. Якщо Ви шукаєте систему, спрямовану на виявлення й розвиток здібностей Вашої дитини, то, мабуть, зустрінете багато різних. Але нагороджена Нобелівською премією одна – педагогіка Монтессорі.

#
#
#
#
#
#
Білл Гейтс

Білл Гейтс перетворив комп’ютер на повсякденну реальність для мільярдів людей і тим самим здійснив величезний вплив на прогрес людства.

Джордж Клуні

Харизматичний Джордж Клуні досяг успіху не тільки як актор, але і як режисер та кінопродюсер. Створені ним фільми відрізняються оригінальним сюжетом і завжди  спонукають до роздумів.

Марк Цукерберг

Марк Цукерберг, засновник Facebook, завжди вирізнявся серед однолітків своїм нестандартним мисленням, здатністю генерувати «шалені» ідеї і боротися за них. Втіленням однієї з таких ідей стала найпопулярніша соціальна мережа в світі.

Білл Клінтон

Білл Клінтон відомий нам як один з найрозумніших політиків планети, його IQ дорівнює 137 балам. Його діти теж стали випускниками школи Монтессорі.

Сергій Брін

Сергій Брін, творець Google, говорить про свій успіх як про закономірний наслідок навчання в школі Монтессорі. Він із вдячністю згадує атмосферу, що панувала там і привчила його не  слідувати загальним правилам, а самостійно шукати відповідей на будь-які запитання.

Джиммі Уейлз

Джиммі Уейлз, засновник «Вікіпедії», навчався за системою Монтессорі в приватній школі своєї сім’ї. Любов до вільного пошуку знань, прищеплена йому в цій школі, згодом втілилася у найпопулярнішій відкритій енциклопедії світу.

В чому її успіх? Відповідь проста: «Я сам». Згадайте, чи багато відомих Вам успішних людей досягали свого, покладаючись на оцінку й підказки інших? Абсолютно точно – ніхто. Саме тому система Монтессорі надає дитині максимум можливостей обирати цікаву їй справу, займатися нею стільки, скільки дитина вважає за потрібне, повністю викладаючись, удосконалюючись та виправляючи помилки без спонукання ззовні. Завдяки цьому малюк вчиться розуміти, чого він хоче,  розподіляти свої сили, концентрувати увагу на важливих речах, бути незалежним і наполегливим. Ставши дорослою, така людина зможе самостійно ставити перед собою завдання та вирішувати їх, завжди буде сповнена мотивації і спроможна знайти свій життєвий шлях, який принесе радість і їй, і її оточенню.