Будівля та територія

Двір Clever Kids – це ніби цілий світ, досліджувати який – величезне задоволення. Він задуманий таким чином, щоб відпочинок та розваги стали для дитини захопливим калейдоскопом постійно нових вражень. Тут є великий дитячий майданчик із кількома канадськими спортивно-ігровими комплексами для дітей різного віку, квіткові клумби, пісочниці під дашками, затишні дерев’яні альтанки зі столиками та стільчиками, де можна сховатися від дощу та спеки. Коли надходить літо, в одному з куточків подвір’я кожна група дітей робить городчик, де вирощує овочі, зелень та ягоди. На великому стадіоні зі спеціальними доріжками дітлахи можуть повправлятися на різних тренажерах, покататися на велосипедах, роликах та самокатах.

Спекотним літом ми встановлюємо для діточок відкритий басейн і шезлонги. Навкруги басейну пухнасті ялинки, нагріті сонечком камінці, у повітрі аромат хвої – справжня радість для дітлашні!

Усі конструкції на території дитячого садка зроблено з екологічно чистого дерева та природних матеріалів. Завдяки гармонійному плануванню, екодизайну та продуманому озелененню наш двір посів перше місце в номінації «Школа – зелен сад» на загальноміському огляді-конкурсі «Шкільний дворик» у 2012 році.

Clever Kids розташований у будівлі площею 3000 м2 – одній з найбільших серед дошкільних дитячих закладів Києва. Отже, ми маємо унікальну можливість надавати послуги за принципом «все під одним дахом»: розвиваючі заняття, підготовка до школи, творчі та спортивні студії, басейн, а також повноцінне харчування та здоровий сон. Це безумовна зручність як для дітей, так і для їхніх батьків.

#
#
#
#
#
#
#
Наш садок один з найбільших у столиці

Наш садок один з найбільших у столиці

Канадський спортивно-ігровий комплекс

Канадський спортивно-ігровий комплекс

Наш садок один з найбільших у столиці

Альтанки з екологічно чистої карпатської деревини

Басейн із сучасною системою очищення