Організація навчання

Продуманий простір можливостей

Розвиватися вільно і у власному темпі вихованцям Clever Kids допомагають спеціально підготовлені педагоги, розвиваюче середовище та дидактичні матеріали

Підготовка педагогів і вихователів

Педагоги і вихователі в Clever Kids — це не наставники, а помічники дитини. Їхнє завдання — ненав'язливо спрямовувати й мотивувати дитину розвиватися (думати, аналізувати, робити висновки), йти до наміченої мети, а не зупинятися на півдорозі.
Вони спостерігають за дитиною і з'ясовують її інтереси, а потім пропонують їй відповідні дидактичні матеріали, які допомагають розвивати ті чи інші навички. Навіть якщо дитина робить щось неправильно, педагог не втручається в процес, дозволяючи дитині знайти новий спосіб використання матеріалу або самій усвідомити і виправити свою помилку.
Якщо дитині потрібна допомога, вони тактовно направляють її, а не роблять роботу замість неї. Їхнє завдання — щоб дитина закінчила роботу з матеріалом з почуттям успіху і впевненості в тому, що їй самостійно все вдалося.
Ми ретельно підходимо до підбору, навчання і наставництва всього академічного персоналу (педагогів і вихователів). Усі вони проходять ретельний відбір, тестування й співбесіду.
Активні учасники навчального процесу
Діти — активні учасники навчального процесу в наших садках і школах. Кожна дитина складає свій план робіт на день: яку навичку вона буде освоювати, чим і як довго буде займатися. І не тільки це: дитина сама може вибрати, де вона буде займатися — сидячи за столом, на килимку або на вулиці. Так діти навчаються розставляти пріоритети, планувати свій час, ставати більш відповідальними і самостійними.
У кінці тижня діти оцінюють, наскільки вони впоралися з тим чи іншим завданням.

Організація розвиваючого простору

Розвиваючий простір в Clever Kids продумано й організовано так, щоб задіяти та стимулювати всі органи чуття дитини, пробуджувати її інтерес до навчання. Його також спроектовано з урахуванням дитячих потреб: усі меблі дитячих розмірів, щоб дитина могла самостійно ними користуватися.

Наш простір є середовищем, спрямованим на всебічний розвиток дитини. Він поділений на 5 зон розвитку:

  • навичок практичного життя – як обслуговувати самого себе;
  • сенсорного – розвитку дотику, слуху, нюху, зору;
  • математики – освоєння поняття «кількість» і зв'язку із символом, вміння виконувати математичні операції;
  • мови – освоєння навичок читання і письма;
  • космічного виховання – получение знаний об окружающем мире.
Вибір дитини підказує педагогу поточні інтереси, можливості, які є відправною точкою у складанні навчального плану, з поступовим ускладненням завдань і матеріалів на полицях.

Дидактичні матеріали

У рамках навчального процесу ми використовуємо не тільки звичні підручники й матеріали, а й інтерактивні технології та спеціальні дидактичні матеріали.

Спеціальні дидактичні матеріали — невід'ємна частина нашого розвиваючого простору. Вони являють собою поєднання навчальних посібників, розвиваючих іграшок і побутових предметів. Виконані з екологічно чистих матеріалів, вони спроектовані й підібрані так, щоб задіяти всі п'ять видів почуттів та розвинути моторику дитини.
Всі матеріали завжди знаходяться в зоні доступу — дитина може в будь-який момент і самостійно до них дотягнутися.
Мама, тато, йдемо в Clever Kids!
Відгуки
Дякую Юлія за таку фантастичну ідею. Коли, я почула про формат новорічних свят, я була не просто здивована.... я згадала всі наші попередні казкові свята, які проходили в дивовижній атмосфері, єдине питання було - навіщо змінювати? Було розчарування. Я не розуміла, як це буде. Коли моя донечка отримала слова ( а це була проза, не вірш....) я була в розпачі. Як це можливо вивчити, це не цікаво!!! Але коли я побачила оченята сповнені радості та гордості за те, що вона буде артисткою, а її роль Дівчинка Герда, я здивувалася, але все одно була впевнена, що після свята, я скажу, що цей формат не цікавий!!! І ось свято!!! Це було щось неймовірне!!!! Кожна дитина відчула себе артистом, кожен не просто розказував вивчені слова, всі діти отримували задоволення, а це головне!!!! Дякую вихователям, які провели титаничну роботу. Дякую за декор садочка, він був неймовірний!!! Хотілось сказати, що цей формат не сподобався, але ні. Як завжди Ви зуміли здивувати!!!! Дякую Вам за те, що не зважаючи на те, що Ви найкращій садок, не заспокоюєтесь, застосовуєте нові формати, дивуєте. Дякую всій команді садочку, Ви найкращі!!!
Анна Василенко
Нашей интернациональной семье выдалось несколько раз переезжать, меняя города и страны. В связи с этим нашему сыну Алексу (5 лет) пришлось три раза менять детские садики. Clever Kids, бесспорно, самый лучший из всех. Здесь мы получили высокий профессионализм персонала, индивидуальный подход к каждому ребенку, бережное, внимательное отношение педагогов, отличное питание, интересные развивающие занятия, наличие бассейна, регулярные беседы с преподавателями и психологом о развитии ребенка и многое другое. У Алекса здесь много друзей и он обожает педагогов. Благодарим педагогов Discovery B Татьяну, Анастасию и Катерину за заботу и тепло, которым они изо дня в день окружают детей! Процветания и развития этому прекрасному детскому садику!
Раньше смотрела с детьми их любимых "Малышариков" и задавалась вопросом: а где же своим двум найти такой вот садик с качественным пространством, корректными педагогами и грамотным подходом к потребностям и потенциалу каждого малыша… Ну вообщем все как демонстрирует этот мультфильм, создавая противоречие нашей реальности. И вот оно… Испробовав различные варианты государственных и исследовав разные частные садики, Clever Kids дал сразу же ответ поставленной задаче, а вместе с этим развеял миф о том, что не только в Европе, но и у нас есть достойное дошкольное образование. Реально очень тяжело изложить кратко весь восторг этому садику. Так и хочется пройтись отдельно по всем пунктам качества: педагоги-питание-воспитание и т.д., но весь отзыв выливается в оду или в статью, которую, боюсь, могут к бескорыстному мнению и не зачислить :) Одним предложением, Clever Kids – это не просто детский сад, а Центр Формирования Интеллигентного Поколения, которое умеет слушать, слышать, толерантно договариваться и другие черты, которые малышам закладывают с детства не сколько для лидерства, но для качества души и ясности рассудка. Для всех, кто ищет свой детский сад, искренне советую всего один раз прийти в Clever Kids. Уверена, задержитесь здесь надолго. Здесь точно найдете душевное спокойствие родительского образовательного долга и подарите радость детям каждое утро на позитиве бежать в садик. :)
Наш любимый детский сад! Платон ходит сюда 3 года и любовь к саду за это время только растет. Главный показатель – ребенка сложно забрать в 19:00 с территории сада домой :-). Спасибо большое основателям, директору Людмиле, воспитателям (Елена, Наташа, Анастасия, Татьяна, Катя...), няням, педагогам, логопеду, психологу, поварам и всем, кого не упомянула, за душевность, отзывчивость, за добрую, комфортную атмосферу! Вы – прекрасны! Вы делаете важный вклад в будущее нашей страны!
Olha Kutsovska
Всем добрый день. Хотим поблагодарить команду Clever Kids и, особенно, воспитателей группы Evreka за любовь, заботу и развитие нашей доченьки Соломии. Мы весь год со спокойным сердцем приводили ребенка в сад, не прекращая радоваться и восхищаться ее успехам! Всегда опрятную, довольную, сытую:-) и счастливую мы забирали ее домой и готовились дома к новому дню в Clever Kids. Ежедневный фотоотчет в детском дневнике, согласованное меню, плавание, праздники и конференции с родителями наполняли не только жизнь ребенка, но и нашу. Большое спасибо нашим девочкам: Лиле, Вале, Алине, Ане, Оксане, Лене и Оле. С вами всегда было спокойно оставлять Солю!!!! Мы будем очень сильно по вам скучать!!!!
Мы перешли в Сlever Kids, когда сыну было 5 лет – ровно год назад. И за этот год мы увидели колоссальное развитие и глубокие знания у Марка, а главное – интерес ко всему новому. Наличие бассейна очень подкупает, ведь при всей загруженности и родителей, и ребенка совсем нет времени отдельно возить на занятия. Марк за год отлично научился плавать и у него абсолютно нет страха воды). Также я благодарна психологу сада Полиновской Виктории за беседы и готовность проработать необходимые моменты в адаптации ребенка. На сегодняшний день мы приняли решение остаться в школе при Clever Kids. Спасибо за заботу, знания и поддержку нашего ребенка. С благодарностью, родители Сушко Марка, 6 лет.
Анна Василенко
Aleksandra Goldys
Антонина Дубограй
Olha Kutsovska
Anna Rud
Anna Sushko
Зареєструватися
11