Турбота і повага

Ми слухаємо і чуємо кожну дитину

Турбота про емоційний добробут кожної дитини

Коли ми говоримо, що в Clever Kids дитині безпечно й комфортно, ми маємо на увазі не тільки охорону території, безпечні майданчики чи навчальний простір.
Це ще й індивідуальний підхід до кожної дитини, дбайливе ставлення до неї всіх вихователів, педагога, нянечок й інших співробітників. Завдяки їм у Clever Kids створено атмосферу, в якій діти відчувають себе спокійно й впевнено, розкриваючись у процесі навчання. Дитина оптимістично налаштована, проявляє інтерес до ігор і навчання, відкрито висловлює свої почуття й ідеї.

Увага і чуйність

Педагоги та вихователі уважні й чуйні до потреб кожної дитини. Все, про що просить дитина, сприймається серйозно: ми не ділимо потреби на «важливі» і «неважливі».
І цього підходу ми навчаємо дитину: усвідомлювати своє «Я», не відкладати турботу про себе і задоволення своїх потреб на «коли-небудь потім», а робити це «тут і зараз», при цьому не порушуючи меж інших дітей.

Турбота про фізичне й емоційне здоров'я

У Clever Kids дітей вчать усвідомленої турботи про своє здоров'я, формуючи любов до здорового способу життя.
Крім того, ми вчимо малюків відчувати свій фізичний стан, як відновлювати свої сили і керувати емоціями. Для цього у нас розроблена програма Mindfulness.

Дитина – це велика особистість

Шанобливе ставлення до дитини – одне з основних і неухильних правил для всього персоналу Clever Kids.
Ми розуміємо й приймаємо, що кожна дитина – це велика особистість. Ми не вішаємо ярлики, не поділяємо дітей на хороших і поганих: до всіх дітей ми ставимося однаково шанобливо, завжди звертаємося по імені й ніколи не підвищуємо на них голос. І вчимо дітей поважати один одного, ввічливо спілкуватися, не оцінювати й вішати ярлики, а допомагати один одному змінюватися в кращий бік.

Підтримка в навчанні

Ми вчимо дітей досягати поставлених цілей, не зупиняючись на півдорозі. Якщо дитина з чимось не справляється, вихователі або педагоги не роблять це замість неї. Вони шукають, у який спосіб мотивувати й донести до дитини знання, підбираючи завдання різної складності та сприйняття.
Така підтримка дозволяє дитині отримувати знання й навички, розвивати впевненість у власних силах, не боятися невдач, багато разів пробуючи, намагаючись і прагнучи виконати поставлене завдання.
У Clever Kids дитина – активний учасник навчального процесу, а педагог – куратор, який її спрямовує. Учитель поступово ускладнює завдання й підтримує дитину в її навчанні, при цьому надаючи можливість дитині самостійно пройти процес досягнення мети, відчути смак особистої перемоги. Так виховуються великі особистості.

Психологічний супровід

За емоційним станом кожної дитини спостерігають не лише педагоги і вихователі, а й штатний психолог Clever Kids. У разі необхідності він допомагає дитині впоратися з труднощами, які виникають: підвищеною тривожністю або страхом. Або ж звернутися до нього дитині можуть порадити педагоги.
Психолог працює не лише з дитиною, а й з її батьками: повідомляє і надає їм рекомендації, як впоратися з труднощами, що виникли, і в садку, і вдома.
Мама, тато, йдемо в Clever Kids!
Відгуки
Дякую Юлія за таку фантастичну ідею. Коли, я почула про формат новорічних свят, я була не просто здивована.... я згадала всі наші попередні казкові свята, які проходили в дивовижній атмосфері, єдине питання було - навіщо змінювати? Було розчарування. Я не розуміла, як це буде. Коли моя донечка отримала слова ( а це була проза, не вірш....) я була в розпачі. Як це можливо вивчити, це не цікаво!!! Але коли я побачила оченята сповнені радості та гордості за те, що вона буде артисткою, а її роль Дівчинка Герда, я здивувалася, але все одно була впевнена, що після свята, я скажу, що цей формат не цікавий!!! І ось свято!!! Це було щось неймовірне!!!! Кожна дитина відчула себе артистом, кожен не просто розказував вивчені слова, всі діти отримували задоволення, а це головне!!!! Дякую вихователям, які провели титаничну роботу. Дякую за декор садочка, він був неймовірний!!! Хотілось сказати, що цей формат не сподобався, але ні. Як завжди Ви зуміли здивувати!!!! Дякую Вам за те, що не зважаючи на те, що Ви найкращій садок, не заспокоюєтесь, застосовуєте нові формати, дивуєте. Дякую всій команді садочку, Ви найкращі!!!
Анна Василенко
Нашей интернациональной семье выдалось несколько раз переезжать, меняя города и страны. В связи с этим нашему сыну Алексу (5 лет) пришлось три раза менять детские садики. Clever Kids, бесспорно, самый лучший из всех. Здесь мы получили высокий профессионализм персонала, индивидуальный подход к каждому ребенку, бережное, внимательное отношение педагогов, отличное питание, интересные развивающие занятия, наличие бассейна, регулярные беседы с преподавателями и психологом о развитии ребенка и многое другое. У Алекса здесь много друзей и он обожает педагогов. Благодарим педагогов Discovery B Татьяну, Анастасию и Катерину за заботу и тепло, которым они изо дня в день окружают детей! Процветания и развития этому прекрасному детскому садику!
Раньше смотрела с детьми их любимых "Малышариков" и задавалась вопросом: а где же своим двум найти такой вот садик с качественным пространством, корректными педагогами и грамотным подходом к потребностям и потенциалу каждого малыша… Ну вообщем все как демонстрирует этот мультфильм, создавая противоречие нашей реальности. И вот оно… Испробовав различные варианты государственных и исследовав разные частные садики, Clever Kids дал сразу же ответ поставленной задаче, а вместе с этим развеял миф о том, что не только в Европе, но и у нас есть достойное дошкольное образование. Реально очень тяжело изложить кратко весь восторг этому садику. Так и хочется пройтись отдельно по всем пунктам качества: педагоги-питание-воспитание и т.д., но весь отзыв выливается в оду или в статью, которую, боюсь, могут к бескорыстному мнению и не зачислить :) Одним предложением, Clever Kids – это не просто детский сад, а Центр Формирования Интеллигентного Поколения, которое умеет слушать, слышать, толерантно договариваться и другие черты, которые малышам закладывают с детства не сколько для лидерства, но для качества души и ясности рассудка. Для всех, кто ищет свой детский сад, искренне советую всего один раз прийти в Clever Kids. Уверена, задержитесь здесь надолго. Здесь точно найдете душевное спокойствие родительского образовательного долга и подарите радость детям каждое утро на позитиве бежать в садик. :)
Наш любимый детский сад! Платон ходит сюда 3 года и любовь к саду за это время только растет. Главный показатель – ребенка сложно забрать в 19:00 с территории сада домой :-). Спасибо большое основателям, директору Людмиле, воспитателям (Елена, Наташа, Анастасия, Татьяна, Катя...), няням, педагогам, логопеду, психологу, поварам и всем, кого не упомянула, за душевность, отзывчивость, за добрую, комфортную атмосферу! Вы – прекрасны! Вы делаете важный вклад в будущее нашей страны!
Olha Kutsovska
Всем добрый день. Хотим поблагодарить команду Clever Kids и, особенно, воспитателей группы Evreka за любовь, заботу и развитие нашей доченьки Соломии. Мы весь год со спокойным сердцем приводили ребенка в сад, не прекращая радоваться и восхищаться ее успехам! Всегда опрятную, довольную, сытую:-) и счастливую мы забирали ее домой и готовились дома к новому дню в Clever Kids. Ежедневный фотоотчет в детском дневнике, согласованное меню, плавание, праздники и конференции с родителями наполняли не только жизнь ребенка, но и нашу. Большое спасибо нашим девочкам: Лиле, Вале, Алине, Ане, Оксане, Лене и Оле. С вами всегда было спокойно оставлять Солю!!!! Мы будем очень сильно по вам скучать!!!!
Мы перешли в Сlever Kids, когда сыну было 5 лет – ровно год назад. И за этот год мы увидели колоссальное развитие и глубокие знания у Марка, а главное – интерес ко всему новому. Наличие бассейна очень подкупает, ведь при всей загруженности и родителей, и ребенка совсем нет времени отдельно возить на занятия. Марк за год отлично научился плавать и у него абсолютно нет страха воды). Также я благодарна психологу сада Полиновской Виктории за беседы и готовность проработать необходимые моменты в адаптации ребенка. На сегодняшний день мы приняли решение остаться в школе при Clever Kids. Спасибо за заботу, знания и поддержку нашего ребенка. С благодарностью, родители Сушко Марка, 6 лет.
Анна Василенко
Aleksandra Goldys
Антонина Дубограй
Olha Kutsovska
Anna Rud
Anna Sushko
Зареєструватися
11