Здоров'я в Clever Kids на Оболоні

Прищеплюємо любов до здорового способу життя

Всебічна турбота про здоров'я дітей

Ми приділяємо увагу не тільки інтелектуальному розвитку дитини, але й її фізичному та емоційному здоров'ю. Про це в Clever Kids піклується вся команда: вихователі, медсестра, тренери і навіть кухар, який готує смачну кашку з органічної крупи :)

Фізичне здоров'я

У Clever Kids створені всі умови для підтримки фізичного здоров'я, а також дотримання балансу фізичного та інтелектуального навантажень. Це дозволяє нашим вихованцям залишатися бадьорими і сприйнятливими до нових знань із ранку і до самого вечора.

Дитячий wellness

Кожен ранок починається з дихальної гімнастики для розвитку обох півкуль мозку і концентрації уваги. На заняттях із фізкультури діти ходять по масажних килимках і виконують комплекс розслаблюючих і зміцнювальних вправ.
Влітку дітки бігають босоніж по траві й гарячих камінцях на нашому подвір’ї, плавають у літньому басейні й обливаються водою. А взимку – обтираються вологим рушником.
А ще ми багато гуляємо на свіжому повітрі за будь-якої погоди!
Усі процедури в Clever Kids складено з дотриманням усіх принципів загартовування й щодня виконуються під керівництвом інструктора.

Збалансоване харчування

Здоров'ю малюків сприяє смачна, здорова їжа, в якій дотриманий необхідний баланс білків, жирів, вуглеводів і вітамінів. Діти щодня і з задоволенням п'ють трав'яні чаї з медом, липою, шипшиною, імбиром і м'ятою.
Усі страви готуються зі свіжих органічних продуктів на власній високотехнологічній кухні.
А ще ми враховуємо індивідуальні особливості харчування дітей та складаємо індивідуальні дієти за рекомендаціями лікаря.

Чистота і гігієна

У нашому садочку-школі дотримані санітарні норми, передбачені СанПіНом України. Ми принципово не купуємо дозволи та довідки й підтримуємо чистоту на вищому рівні. Малюків навчають навичок особистої гігієни і допомагають стежити за їх виконанням, пояснюючи, чому важливо ретельно мити ручки, чистити зубки після їжі, бути охайним.
За гігієною на кухні, якістю їжі, чистотою приміщень і води в басейні стежать наша медсестра та запрошений незалежний експерт.

Що ми робимо для підтримки чистоти повітря і приміщень:

Кварцування приміщень
2 двічі на день
Вологе прибирання с використанням сертифікованого дезінфікуючого концентрату «Септолайн»
Регулярне провітрювання
За допомогою гідрометрів відстежуються показники температури й вологості повітря
Якщо вони недостатні, їх підвищують за допомогою зволожувачів

Медичний супровід

До обов'язків медсестри в Clever Kids входить огляд дітей під час приходу в садок. Якщо в дитини спостерігаються симптоми захворювання, вона коректно попросить батьків забрати малюка додому.
Якщо симптоми проявилися протягом дня, медсестра переміщує дитину в затишну медичну кімнату й доглядає за нею до приходу батьків. У разі необхідності, медсестра надає першу медичну допомогу й викликає педіатра.
Крім того, всі наші педагоги навчені наданню першої медичної допомоги. Для кожного можливого випадку в нас є протокол, де прописаний чіткий алгоритм дій. Щоб не сталося, вся команда діє чітко й скоординовано на благо дитині, відразу ж інформуючи батьків про те, що сталося.
Раз на місяць наших вихованців оглядає педіатр з MEDIKOM.
Двічі на рік вся команда проходить обов'язковий повний медогляд.
Суворе правило і для батьків, і для персоналу: Захворів – лікуйся вдома!

Емоційне здоров'я

Ми дбаємо не лише про фізичне, а й про емоційне здоров'я наших вихованців.

М'яка адаптація

Дитячий садок або школа – нове й невідоме середовище для дитини. Їй потрібно до нього звикнути. У цей період особливо важливо, щоб вся команда садка і батьки працювали злагоджено та дотримувалися єдиних принципів, допомагаючи дитині адаптуватися до нового простору, ритму, режиму, способу життя.
Завдяки спеціальній процедурі м'якої адаптації, що діє Clever Kids, дитина протягом 2-6 тижнів звикає до відвідування садка або школи. У процесі адаптації вона робить перші важливі кроки на шляху до самостійності – вчиться м'яко розлучатися з батьками.

Психологічний супровід

Штатний психолог спостерігає за емоційним самопочуттям кожної дитини. У разі необхідності він допомагає дитині впоратися з труднощами, що виникли, наприклад, підвищеною тривожністю або страхом.
А також консультує педагогів і батьків із питань виховання, адже тільки єдність поглядів на виховання служить на благо дитині й дозволяє їй долати вікові труднощі та кризи.

Шанобливий підхід

До кожної дитини шукають індивідуальний підхід і ставляться з повагою: до її бажань і потреб прислухаються.
Малюк розуміє, що він важливий, і не боїться проявляти себе, свої емоції, допитливість й інші якості.

Впевненість у собі

Простір школи-садка продумано з урахуванням усіх дитячих потреб і бажань. Можливість вільно й самостійно справлятися з ним, завдяки меблям дитячих розмірів і доступності ігрових матеріалів, сприяє емоційному комфорту дитини, формуванню впевненості в собі, внутрішньої дисципліни і самоорганізації, а також бажання вчитися і досліджувати простір та світ навколо себе із задоволенням.
Мама, тато, йдемо в Clever Kids!
Відгуки
Дякую Юлія за таку фантастичну ідею. Коли, я почула про формат новорічних свят, я була не просто здивована.... я згадала всі наші попередні казкові свята, які проходили в дивовижній атмосфері, єдине питання було - навіщо змінювати? Було розчарування. Я не розуміла, як це буде. Коли моя донечка отримала слова ( а це була проза, не вірш....) я була в розпачі. Як це можливо вивчити, це не цікаво!!! Але коли я побачила оченята сповнені радості та гордості за те, що вона буде артисткою, а її роль Дівчинка Герда, я здивувалася, але все одно була впевнена, що після свята, я скажу, що цей формат не цікавий!!! І ось свято!!! Це було щось неймовірне!!!! Кожна дитина відчула себе артистом, кожен не просто розказував вивчені слова, всі діти отримували задоволення, а це головне!!!! Дякую вихователям, які провели титаничну роботу. Дякую за декор садочка, він був неймовірний!!! Хотілось сказати, що цей формат не сподобався, але ні. Як завжди Ви зуміли здивувати!!!! Дякую Вам за те, що не зважаючи на те, що Ви найкращій садок, не заспокоюєтесь, застосовуєте нові формати, дивуєте. Дякую всій команді садочку, Ви найкращі!!!
Анна Василенко
Нашей интернациональной семье выдалось несколько раз переезжать, меняя города и страны. В связи с этим нашему сыну Алексу (5 лет) пришлось три раза менять детские садики. Clever Kids, бесспорно, самый лучший из всех. Здесь мы получили высокий профессионализм персонала, индивидуальный подход к каждому ребенку, бережное, внимательное отношение педагогов, отличное питание, интересные развивающие занятия, наличие бассейна, регулярные беседы с преподавателями и психологом о развитии ребенка и многое другое. У Алекса здесь много друзей и он обожает педагогов. Благодарим педагогов Discovery B Татьяну, Анастасию и Катерину за заботу и тепло, которым они изо дня в день окружают детей! Процветания и развития этому прекрасному детскому садику!
Раньше смотрела с детьми их любимых "Малышариков" и задавалась вопросом: а где же своим двум найти такой вот садик с качественным пространством, корректными педагогами и грамотным подходом к потребностям и потенциалу каждого малыша… Ну вообщем все как демонстрирует этот мультфильм, создавая противоречие нашей реальности. И вот оно… Испробовав различные варианты государственных и исследовав разные частные садики, Clever Kids дал сразу же ответ поставленной задаче, а вместе с этим развеял миф о том, что не только в Европе, но и у нас есть достойное дошкольное образование. Реально очень тяжело изложить кратко весь восторг этому садику. Так и хочется пройтись отдельно по всем пунктам качества: педагоги-питание-воспитание и т.д., но весь отзыв выливается в оду или в статью, которую, боюсь, могут к бескорыстному мнению и не зачислить :) Одним предложением, Clever Kids – это не просто детский сад, а Центр Формирования Интеллигентного Поколения, которое умеет слушать, слышать, толерантно договариваться и другие черты, которые малышам закладывают с детства не сколько для лидерства, но для качества души и ясности рассудка. Для всех, кто ищет свой детский сад, искренне советую всего один раз прийти в Clever Kids. Уверена, задержитесь здесь надолго. Здесь точно найдете душевное спокойствие родительского образовательного долга и подарите радость детям каждое утро на позитиве бежать в садик. :)
Наш любимый детский сад! Платон ходит сюда 3 года и любовь к саду за это время только растет. Главный показатель – ребенка сложно забрать в 19:00 с территории сада домой :-). Спасибо большое основателям, директору Людмиле, воспитателям (Елена, Наташа, Анастасия, Татьяна, Катя...), няням, педагогам, логопеду, психологу, поварам и всем, кого не упомянула, за душевность, отзывчивость, за добрую, комфортную атмосферу! Вы – прекрасны! Вы делаете важный вклад в будущее нашей страны!
Olha Kutsovska
Всем добрый день. Хотим поблагодарить команду Clever Kids и, особенно, воспитателей группы Evreka за любовь, заботу и развитие нашей доченьки Соломии. Мы весь год со спокойным сердцем приводили ребенка в сад, не прекращая радоваться и восхищаться ее успехам! Всегда опрятную, довольную, сытую:-) и счастливую мы забирали ее домой и готовились дома к новому дню в Clever Kids. Ежедневный фотоотчет в детском дневнике, согласованное меню, плавание, праздники и конференции с родителями наполняли не только жизнь ребенка, но и нашу. Большое спасибо нашим девочкам: Лиле, Вале, Алине, Ане, Оксане, Лене и Оле. С вами всегда было спокойно оставлять Солю!!!! Мы будем очень сильно по вам скучать!!!!
Мы перешли в Сlever Kids, когда сыну было 5 лет – ровно год назад. И за этот год мы увидели колоссальное развитие и глубокие знания у Марка, а главное – интерес ко всему новому. Наличие бассейна очень подкупает, ведь при всей загруженности и родителей, и ребенка совсем нет времени отдельно возить на занятия. Марк за год отлично научился плавать и у него абсолютно нет страха воды). Также я благодарна психологу сада Полиновской Виктории за беседы и готовность проработать необходимые моменты в адаптации ребенка. На сегодняшний день мы приняли решение остаться в школе при Clever Kids. Спасибо за заботу, знания и поддержку нашего ребенка. С благодарностью, родители Сушко Марка, 6 лет.
Анна Василенко
Aleksandra Goldys
Антонина Дубограй
Olha Kutsovska
Anna Rud
Anna Sushko
Зареєструватися
11