Смачна і здорова їжа
Приготовлено з любов'ю!

У Clever Kids завжди з нетерпінням чекають на час прийому їжі. І це не дивно! Адже ми подбали про те, щоб раціон наших вихованців відповідав трьом головним якостям:
корисно, збалансовано, а головне – смачно!

Готуємо на власній кухні

Усі страви – від соковитих котлеток до духмяної випічки – готуються на власній високотехнологічній кухні професійними кухарями Clever Kids з любов'ю і за найкращими рецептами й технологіями. Страви готуються в пароконвектоматах. Поєднання пари й конвекції дозволяє зберегти якомога більше корисних речовин, що містяться в продуктах, а також їхній справжній і насичений смак.

Дотримуємося всіх санітарних правил і норм

Ми ретельно дотримуємося всіх санітарних правил і норм, що передбачені для кухні в дитячих освітніх установах, і навіть перевиконуємо їх. Харчування в Clever Kids знаходиться під постійним внутрішнім контролем медсестри й зовнішнього незалежного експерта, які перевіряють:
 • дотримання санітарних і гігієнічних норм у всіх приміщення кухонного блоку;
 • дотримання необхідних умов зберігання й реалізації продуктів;
 • щоб усі страви кухарі готували в рукавичках;
 • якість готової їжі.
Тільки свіжі органічні продукти й чиста вода
Наші кухарі готують всі страви виключно зі свіжих органічних, а не заморожених продуктів. Раціон наших вихованців – це:
 • чиста вода, що пройшла фільтрацію німецькою системою, яка діє за принципом осмосу;
 • натуральні сезонні фермерські овочі й фрукти;
 • дієтичне фермерське м'ясо (курятина, кролятина, індичатина);
 • молочні продукти TM Organic milk;
 • червона риба ТМ Flagman, яку поставляють прямо з кордону;
 • органічні крупи й італійські макарони з твердих сортів пшениці;
 • оливкова олія екстра-класу;
 • ніжна, смачна й свіжа випічка з цільнозернового борошна.

Продукти не затримуються у нас більше, ніж на 24 години! У нас буває до 5-6 поставок у день – так ми забезпечуємо свіжість продуктів.

Враховуємо індивідуальні потреби кожної дитини

Якщо дитині необхідне індивідуальне харчування, наші кухарі приготують для неї окреме меню. Варіанти раціонів у нашому садку-школі:
 • дієта відповідно до рекомендацій лікаря;
 • безглютенова дієта;
 • безлактозна дієта;
 • безм'ясна дієта;
 • дієта з урахуванням алергії.
Якщо дитині не подобається якийсь продукт, ми виключимо його з раціону конкретного вихованця.

Різноманітність кухонь народів світу

Періодично ми проводимо дні тематичної кухні, де показуємо дітям різноманітність національних кухонь світу. І ненав'язливо підігріваємо інтерес та бажання малюків пробувати нові страви. Деякі з них назавжди закріплюються в раціоні наших вихованців, наприклад, улюблені українські вареники або італійський томатний суп «Мінестроне». А ще дітлахи вчаться сервірувати стіл, їсти красиво й прибирати за собою, що особливо приємно спостерігати вдома батькам. Наші кухарі регулярно влаштовують діткам майстер-класи з приготування різних страв. Особливо наші вихованці люблять готувати справжню італійську піцу☺
Мама, тато, йдемо в Clever Kids!
Відгуки
Дякую Юлія за таку фантастичну ідею. Коли, я почула про формат новорічних свят, я була не просто здивована.... я згадала всі наші попередні казкові свята, які проходили в дивовижній атмосфері, єдине питання було - навіщо змінювати? Було розчарування. Я не розуміла, як це буде. Коли моя донечка отримала слова ( а це була проза, не вірш....) я була в розпачі. Як це можливо вивчити, це не цікаво!!! Але коли я побачила оченята сповнені радості та гордості за те, що вона буде артисткою, а її роль Дівчинка Герда, я здивувалася, але все одно була впевнена, що після свята, я скажу, що цей формат не цікавий!!! І ось свято!!! Це було щось неймовірне!!!! Кожна дитина відчула себе артистом, кожен не просто розказував вивчені слова, всі діти отримували задоволення, а це головне!!!! Дякую вихователям, які провели титаничну роботу. Дякую за декор садочка, він був неймовірний!!! Хотілось сказати, що цей формат не сподобався, але ні. Як завжди Ви зуміли здивувати!!!! Дякую Вам за те, що не зважаючи на те, що Ви найкращій садок, не заспокоюєтесь, застосовуєте нові формати, дивуєте. Дякую всій команді садочку, Ви найкращі!!!
Анна Василенко
Нашей интернациональной семье выдалось несколько раз переезжать, меняя города и страны. В связи с этим нашему сыну Алексу (5 лет) пришлось три раза менять детские садики. Clever Kids, бесспорно, самый лучший из всех. Здесь мы получили высокий профессионализм персонала, индивидуальный подход к каждому ребенку, бережное, внимательное отношение педагогов, отличное питание, интересные развивающие занятия, наличие бассейна, регулярные беседы с преподавателями и психологом о развитии ребенка и многое другое. У Алекса здесь много друзей и он обожает педагогов. Благодарим педагогов Discovery B Татьяну, Анастасию и Катерину за заботу и тепло, которым они изо дня в день окружают детей! Процветания и развития этому прекрасному детскому садику!
Раньше смотрела с детьми их любимых "Малышариков" и задавалась вопросом: а где же своим двум найти такой вот садик с качественным пространством, корректными педагогами и грамотным подходом к потребностям и потенциалу каждого малыша… Ну вообщем все как демонстрирует этот мультфильм, создавая противоречие нашей реальности. И вот оно… Испробовав различные варианты государственных и исследовав разные частные садики, Clever Kids дал сразу же ответ поставленной задаче, а вместе с этим развеял миф о том, что не только в Европе, но и у нас есть достойное дошкольное образование. Реально очень тяжело изложить кратко весь восторг этому садику. Так и хочется пройтись отдельно по всем пунктам качества: педагоги-питание-воспитание и т.д., но весь отзыв выливается в оду или в статью, которую, боюсь, могут к бескорыстному мнению и не зачислить :) Одним предложением, Clever Kids – это не просто детский сад, а Центр Формирования Интеллигентного Поколения, которое умеет слушать, слышать, толерантно договариваться и другие черты, которые малышам закладывают с детства не сколько для лидерства, но для качества души и ясности рассудка. Для всех, кто ищет свой детский сад, искренне советую всего один раз прийти в Clever Kids. Уверена, задержитесь здесь надолго. Здесь точно найдете душевное спокойствие родительского образовательного долга и подарите радость детям каждое утро на позитиве бежать в садик. :)
Наш любимый детский сад! Платон ходит сюда 3 года и любовь к саду за это время только растет. Главный показатель – ребенка сложно забрать в 19:00 с территории сада домой :-). Спасибо большое основателям, директору Людмиле, воспитателям (Елена, Наташа, Анастасия, Татьяна, Катя...), няням, педагогам, логопеду, психологу, поварам и всем, кого не упомянула, за душевность, отзывчивость, за добрую, комфортную атмосферу! Вы – прекрасны! Вы делаете важный вклад в будущее нашей страны!
Olha Kutsovska
Всем добрый день. Хотим поблагодарить команду Clever Kids и, особенно, воспитателей группы Evreka за любовь, заботу и развитие нашей доченьки Соломии. Мы весь год со спокойным сердцем приводили ребенка в сад, не прекращая радоваться и восхищаться ее успехам! Всегда опрятную, довольную, сытую:-) и счастливую мы забирали ее домой и готовились дома к новому дню в Clever Kids. Ежедневный фотоотчет в детском дневнике, согласованное меню, плавание, праздники и конференции с родителями наполняли не только жизнь ребенка, но и нашу. Большое спасибо нашим девочкам: Лиле, Вале, Алине, Ане, Оксане, Лене и Оле. С вами всегда было спокойно оставлять Солю!!!! Мы будем очень сильно по вам скучать!!!!
Мы перешли в Сlever Kids, когда сыну было 5 лет – ровно год назад. И за этот год мы увидели колоссальное развитие и глубокие знания у Марка, а главное – интерес ко всему новому. Наличие бассейна очень подкупает, ведь при всей загруженности и родителей, и ребенка совсем нет времени отдельно возить на занятия. Марк за год отлично научился плавать и у него абсолютно нет страха воды). Также я благодарна психологу сада Полиновской Виктории за беседы и готовность проработать необходимые моменты в адаптации ребенка. На сегодняшний день мы приняли решение остаться в школе при Clever Kids. Спасибо за заботу, знания и поддержку нашего ребенка. С благодарностью, родители Сушко Марка, 6 лет.
Анна Василенко
Aleksandra Goldys
Антонина Дубограй
Olha Kutsovska
Anna Rud
Anna Sushko
Зареєструватися
11